Wkrótce Festiwal Lata. Strażacy apelują

wtorek, 07 sierpień 2018 10:43
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już w najbliższy weekend w Miękini odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Lata, podczas którego o bezpieczeństwo uczestników dbać będą m.in. miejscowi strażacy.

- Zwracamy się do Państwa z prośbą o stosowanie się do poleceń wydawanych przez organizatora i strażaków zabezpieczających imprezę. Przypominamy również o zakazie pozostawiania pojazdów na placu przy naszej jednostce (zastawianie bram wyjazdowych) - informuje Ochotnicza Straż Pożarna w Miękini i życzy bezpiecznej oraz udanej zabawy.

(kb/osp) fot. OSP Miękinia

Komentarze  

Permalink 0 Hirek
Niektórzy będą się bawić a niektórych czeka służba zwłaszcza w takie upały jak obecnie. Swoją drogą to za blokowanie wyjazdu bram służb ratunkowych powinny być bardzo wysokie mandaty. Nieraz przez takich idiotów służby się spóźniały i końcowo wynikały tragedie.
2018-08-07 19:03 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież