Wkrótce Mrozowski Piknik Dożynkowy

czwartek, 30 sierpień 2018 09:57 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Stowarzyszenie Mrozovia zaprasza serdecznie na piknik, który odbędzie się w sobotę 1 września na skwerze przy ul. Wyzwolenia w Mrozowie.

 W programie sporo atrakcji:

- propozycje dla dzieci: m.in. biegi z przeszkodami dla różnych kategorii wiekowych, bańki mydlane, tatuaże;
- poza tym kolejne Mistrzostwa w Dojeniu Krowy z atrakcyjną nagrodą główną;
- kolejna edycja Konkkursu na Produkt Lokalny

Wielu z Państwa ma przydomowe ogródki, sady, być może ule lub wędzarnie. Wszystkie te rzeczy dostarczają wyjątkowej żywności, pakowanej z pietyzmem do spiżarni na zimę. Konfitury, miody, wędliny, konserwowane warzywa….. chyba nie ma nic przyjemniejszego niż dźwięk otwieranego słoika w zimowy wieczór. Wtedy przeważnie przypominacie sobie Państwo, na co był urodzaj, jaka pogoda była w lecie, jakie były długie jasne popołudnia, od razu robi się cieplej w zimie. Każdy z produktów otrzyma numer, a uczestnicy Wielkiego Pikniku będą mogli głosować na ten, który uznają za najlepszy.  Dla zwycięzcy przewidziana nagroda.

- akcja "Podziel się klęską urodzaju"
- występ lokalnego zespołu ludowego
- jak zawsze coś na ząb
- niespodzianki dla zdrowia i urody
- a wieczorem do tańca zagra DJ Wooqi

Zapraszamy! Sobota - 1 września, początek o godzinie 16.00

Organizatorzy

Ostatnio zmieniany czwartek, 30 sierpień 2018 11:41

Komentarze  

Permalink 0 Jacek
I znowu weekend spędzimy na swawolach i hulankach. Nie żebym narzekał a wręcz przeciwnie im więcej tym lepiej. Póki pogoda dopisuje korzystajmy i my jako dorośli i dzieci przed powrotem do szkoły.
2018-08-30 13:03 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież