Wkrótce otwarcie nowego boiska w Miękini

wtorek, 21 sierpień 2018 17:33 Dział: Sport / nowy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wójt gminy Miękinia Jan Marian Grzegorczyn serdecznie zaprasza na otwarcie boiska "Orlik" w Miękini. Uroczystość odbędzie się 31 sierpnia.

O godzinie 12:00 nastąpi uroczyste otwarcie boiska, następnie o godzinie 12:15 odbędzie się turniej piłkarski dzieci i młodzieży o Puchar Wójta Gminy Miękinia na boisku typu "Orlik". 

W godzinach od 12:00 do 17:00 odbędzie się Turniej Laser Tag z przeszkodami dla dzieci i dorosłych na boisku trawiastym. 

Ponadto na placu przy Samorządowym Ośrodku Kultury w Miękini czekać na was będą  darmowe dmuchańce, pokazy strażackie i animacje dla dzieci (bańki mydlane, malowanie twarzy, zabawa z chustą klanza i modelowanie balonów)

Zabierzcie brata, siostrę, kolegę, koleżankę i razem zakończmy wakacje na sportowo! Nie może was tam zabraknąć. Zapraszamy!

(kb)

 

Proponowane artykuły:

Komentarze (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

A czemu ten Orlik dopiero teraz jest otwierany?! Tyle lat opóźnienia w stosunku do innych? Oczywiście wybory za pasem to nagle się obudzili i próbują coś zrobić żeby się wykazać.

This comment was minimized by the moderator on the site

Z jednej strony bardzo dobrze że otwierają taki obiekt natomiast z drugiej pytanie czy jest to podyktowane zbliżającymi się wyborami? Ot taka kiełbasa wyborcza że coś się robi. Szkoda tylko że pod koniec kadencji takiego tempa wszystko nabrało.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację