Wkrótce spotkanie dla seniorów!

wtorek, 15 październik 2019 12:33 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

SENIORZE! Jeśli chcesz mieć wpływ na swoje bezpieczeństwo, jeśli bezpieczeństwo krewnych i znajomych leży Tobie na sercu - przyjdź na spotkanie w ramach obchodów Światowego Dnia Seniora. Zapraszamy do sali konferencyjnej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Środzie Śląskiej.

Październik to miesiąc, w którym obchodzony jest Światowy Dzień Seniora. Średzcy policjanci, mając na uwadze bezpieczeństwo osób starszych, w szczególności ostrzeganie tej grupy społeczeństwa przed bezwzględnymi oszustami, a tym samym zapobieganie utracie przez nich znacznych kwot pieniędzy, wspólnie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną, Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów oraz Oddziałem PCK w Środzie Śląskiej oraz Domem Kultury organizują w najbliższy czwartek spotkanie z mieszkańcami powiatu średzkiego.

Spotkanie pn.: "Bezpieczny Senior", na którym będzie mowa o zagrożeniach oraz o sposobach ich unikania, odbędzie się 17 października 2019 r. o godz. 10:00 w siedzibie PSSE (SANEPID) w Środzie Śląskiej przy ul. Ogrody Zamkowe 5.

Dla każdego uczestnika przewidziany jest słodki poczęstunek oraz upominek.

Serdecznie zapraszamy.

Oficer Prasowy KPP w Środzie Śląskiej
asp. szt. Marta Stefanowska

Proponowane artykuły:

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację