Wkrótce turniej piłki nożnej BASF CUP 2018

poniedziałek, 17 wrzesień 2018 18:14
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapraszamy na V edycję turnieju piłkarskiego BASF CUP 2018 w Środzie Śląskiej czyli rekreację i kulturalną rozrywkę poprzez sportową rywalizację!

Zagra 14 drużyn z 10 firm, w składach 6-osobowych. Nad przebiegiem rozgrywek czuwać będzie 3 niezależnych sędziów.

Turniej odbędzie się 22 września 2018 r. (sobota) o godzinie 09:00 w Centrum Sportu i  Rekreacji przy Średzkim Parku Wodnym.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

Organizatorzy

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież