Wkrótce w Środzie Śląskiej festyn rodzinny "Policja dzieciom"

środa, 25 wrzesień 2019 20:37 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej zapraszają wszystkie dzieci, wraz z opiekunami, do wspólnej zabawy podczas corocznego festynu pn.: "Policja dzieciom".

Na uczestników zabawy czekamy w najbliższy piątek, tj. 27 września 2019 r. w godz. 12:00-17:00 w parku miejskim przy ul. Konstytucji 3-go Maja w Środzie Śląskiej.

Jednym z zadań policji jest podejmowanie różnego rodzaju działań profilaktycznych, mających na celu szeroko rozumianą edukację w dziedzinie bezpieczeństwa, zarówno dzieci, jaki i dorosłych.

Przedsięwzięciem, organizowanym już po raz kolejny przez funkcjonariuszy z Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów oraz Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, jest festyn profilaktyczny pn.: „Policja dzieciom”. Ta cykliczna już inicjatywa ma na celu poprzez zabawę propagowanie wśród najmłodszych prawidłowych zachowań na drodze. Z kolei dorośli mają możliwość porozmawiania z policjantami na nurtujące ich tematy, a także poznania założeń aktualnie realizowanych przez Policję programów, takich jak m.in. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, „Dzielnicowy bliżej nas”, czy aplikacji „Moja Komenda”.

Wszystkich dużych i małych zapraszamy do wspólnej zabawy w najbliższym piątek tj. 27 września br. w godz. 12:00-17:00 do parku miejskiego przy ul. Konstytucji 3-go Maja w Środzie Śląskiej.

Organizatorzy

kpp 1

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację