Wkrótce znowu możemy spodziewać się śniegu

wtorek, 08 styczeń 2019 15:07 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W minionym tygodniu biały puch pozwolił wszystkim nacieszyć się pięknymi widokami. Trzeba przyznać, że przyprószone rośliny, dachy czy pola wyglądają szczególnie.

Pamiętajmy jednak, że przy takiej pogodzie drogi są śliskie, a w rowach „lądują” nawet najlepsi kierowcy.

Dlatego już dziś informujemy, że przeglądając prognozy na najbliższe dni, możemy spodziewać się ponownych opadów śniegu. W naszym powiecie przewidywane są od środy do piątku. Natomiast temperatury w tych dniach mają wynosić od 2 do -3 stopni Celsjusza.  

(kb) / fot. kb

Komentarze  

Permalink -1 rolnik
I niech pada śnieg w zimie jest potrzebny
2019-01-08 16:55 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież