Włamywał się, kradł i posiadał środki odurzające...

poniedziałek, 05 sierpień 2019 11:21 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej zatrzymali mieszkańca powiatu średzkiego w związku z włamaniami i kradzieżami. Ponadto funkcjonariusze w miejscu zamieszkania 31-latka ujawnili środki odurzające w postaci marihuany.

Jak ustalili policjanci, sprawca włamał się do szafki pracowniczej jednej z firm na terenie powiatu średzkiego, a następnie zabrał z niej portfel wraz z dokumentami oraz gotówką w kwocie 400 złotych. Jego łupem padła również karta bankomatowa, którą ośmiokrotnie posłużył się, dokonując płatności zbliżeniowo na łączną kwotę blisko 300 złotych.

Śledczy w trakcie prowadzonych czynności udowodnili zatrzymanemu popełnienie kolejnego przestępstwa, do którego doszło kilka dni później na terenie tej samej firmy. 31-latek działając w podobny sposób, jak za pierwszym razem, włamał się do szafki współpracownika i zabrał 300 złotych.

Mężczyzna odpowie nie tylko za przestępstwa przeciwko mieniu. Policjanci przedstawili mu również zarzut posiadania niewielkiej ilości środków odurzających. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez 31-latka funkcjonariusze w pudełku pod telewizorem ujawnili susz roślinny. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to marihuana.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego policjanci przedstawili 31-latkowi trzy zarzuty kradzieży z włamaniem i spowodowanie tym samym strat w wysokości ponad 1000 złotych. Mężczyzna odpowie też za posiadanie środków odurzających.

Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

(ms) / fot. kpp

Komentarze (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

To Mazi czyżby??

This comment was minimized by the moderator on the site

Akurat ten cpun jest z malczyckiej.Masakra.

This comment was minimized by the moderator on the site

Jeba..jeba.... tępić patologie tych ćpunów ,narkomanów i dilerów szczególnie że Świdnickiej parole zwyrole i narkomania

This comment was minimized by the moderator on the site

Szok że to on przykre co narkotyki mogą zrobić z czlowiekiem.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację