Właściciel roweru pilnie poszukiwany

poniedziałek, 12 marzec 2018 12:55 Dział: różne ogłoszenia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kojarzysz ten rower? Wiesz czyją jest własnością? Znasz jego właściciela? Straż Miejska prosi o kontakt.

 

Komenda Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej prosi o kontakt osoby, które kojarzą rower, a co za tym idzie, jego właściciela.

Szersze informacje udziela Komenda Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej osobiście w siedzibie straży lub telefonicznie pod numerem telefonu 71 396-07-38.

(red), Fot. SM w Środzie Śląskiej

Ostatnio zmieniany wtorek, 27 marzec 2018 23:16

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież