Artykuły wg. daty publikacji (kalendarz).

« Styczeń 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Wójt dziękuje Partnerom Karty Dużej Rodziny

niedziela, 16 wrzesień 2018 16:31 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Za nami miesiąc Programu Lokalnego „Malczycka Karta Dużej Rodziny” .

Od 1 sierpnia br. mieszkańcy gminy Malczyce, którym przysługuje prawo do posiadania Karty Dużej Rodziny przyznanej na podstawie ustawy o Karcie Dużej Rodziny korzystają z Programu dla rodzin wielodzietnych „Malczycka Karta Dużej Rodziny”.

Posiadacze karty uprawnieni są do:

 • Częściowego zwolnienia z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w wysokości 96 zł rocznie.
 • Dostępu do oferty Gminnego Ośrodka Kultury w Malczycach z zastosowaniem 50% zniżki na odpłatne zajęcia organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Malczycach za jedno dziecko, przy kolejnych dzieciach z danej rodziny nieodpłatne.
 • Zniżki na usługi realizowane przez Malczyckie Usługi Komunalne w wysokości 5% zniżki na usługi sprzętowe do kwoty 2.000 zł netto, 10% zniżki na usługi sprzętowe powyżej kwoty 2.000 zł netto, z wyłączeniem tych usług, których regulacja przewidziana jest uchwałą rady gminy lub ustawą o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków.
 • 5% zniżki na prywatne badania laboratoryjne realizowane w SP ZOZ w Malczycach
 • Ulg, rabatów, upustów oferowanych przez firmy partnerskie.

Partnerami Malczyckiej Karty Dużej Rodziny są:

 • Sklep SASANKA Marek Wieczorek, ul. 1-go Maja 27A, Malczyce, 10% rabatu na artykuły dziecięce – nowe.
 • ROMEX Grzegorz Romaniuk, ul. 1-go Maja 47, Malczyce, rabat 5% na cały asortyment
 • ABC sklep spożywczo-przemysłowy, Janina Sember, ul. 1-go Maja 38, Malczyce, 5% rabatu na cały asortyment wyłączając wyroby tytoniowe, alkoholowe oraz doładowania telefoniczne,
 • Lewiatan sklep spożywczo-przemysłowy, Jerzy Gancarz,ul. Mickiewicza 1, Malczyce, 5% rabatu na cały asortyment wyłączając wyroby tytoniowe, alkoholowe oraz doładowania telefoniczne,
 • PRYMUS, sklep z art. papierniczymi, ul. 1-go Maja 30, Malczyce, 5% rabatu na cały asortyment wyłączając gry lotto, wyroby tytoniowe oraz doładowania telefoniczne,
 • Sklep mięsny, Gabriel Dzierbicki, ul. Mickiewicza 4, Malczyce, rabat 5% na cały asortyment
 • FARM-BUD, Dominika Biedka, ul.1-go Maja 33, Malczyce, 5% zniżki na materiały budowlane i techniczne z wyłączeniem opału węglowego, kruszywa, piasku i kamieni ogrodowych.

Bardzo serdecznie dziękujemy obecnym Partnerom za włączenie się i wspieranie Dużych Rodzin z terenu gminy Malczyce, czym udowadniają, że lokalni przedsiębiorcy mają wielkie serca i chętnie dzielą się z innymi.

Zachęcamy nowych Partnerów do przystąpienia do Programu „Malczycka Karta Dużej Rodziny”. Więcej informacji w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, ul. Traugutta 15, Malczyce, tel. 71 317 92 23 wew. 204, 215.

 Piotr Frankowski

Wójt Gminy Malczyce

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież