Wójt gminy Udanin z wizytą w Ośrodku Wsparcia Rolnictwa

środa, 29 maj 2019 21:42 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Na wniosek wójta gminy Udanin Wojciecha Płaziuka, 23 maja odbyło się spotkanie z dyrektorem Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa we Wrocławiu Mirosławem Kuleszą.

W rozmowach, w siedzibie ośrodka, wzięli udział również pracownicy KOWR-u i Urzędu Gminy Udanin.

Na spotkaniu omówiono wnioski gminy Udanin związane z przejęciem terenów pod infrastrukturę techniczną, pod place zabaw w miejscowościach: Gościsław, Ujazd Dolny, Karnice, terenu pod rozbudowę cmentarza w Ujeździe Górnym. Ponadto wójt poruszył kwestie związane z przejęciem części dróg będących w zarządzie KOWR oraz związanych z tym środków finansowych na ich remont.

Przeanalizowano również inne tereny Skarbu Państwa, które w miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego planowane są pod działalność publiczną oraz tereny wnioskowane do ujęcia w Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego i planach miejscowych, m.in. na cele aktywności gospodarczej, ścieżki rowerowe, usługi publiczne związane z ochroną zdrowia itp.

Ze względu na szeroką tematykę zagadnień związanych z rozmieszczeniem wszelkich zamierzeń inwestycyjnych na terenie gminy Udanin, planowane są dalsze etapy rozmów i współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa we Wrocławiu.

(gu) / fot. ug

Komentarze (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Pan Wójt lepiej niech odda 1500zł za sprzątanie autobusu KWPSP we Wrocławiu, ktory zarzygał niemiłosiernie. Pisze o tym, bo zebrało sie wszystkim jednostkom OSP z terenu powiatu.

This comment was minimized by the moderator on the site

Nazwijmy to " niestrawnaścią"

This comment was minimized by the moderator on the site

W drodze na spotkanie? Czy może Pan Wójt zjadł coś mniej strawnego przy powrocie?

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację