Wójt Piotr Frankowski w sprawie SPZOZ w Malczycach

piątek, 28 wrzesień 2018 15:39
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Szanowni Państwo! Zarządzanie gminą jest wielką odpowiedzialnością za sprawy związane z funkcjonowaniem samorządu oraz samymi mieszkańcami, którzy przede wszystkim chcą czuć się bezpiecznie we własnym domu, własnej gminie.

Takie poczucie bezpieczeństwa daje między innymi pewność  uzyskania pomocy medycznej w trudnych sytuacjach życiowych. Niestety w ostatnim czasie niektóre osoby celowo i z premedytacją wprowadzają niepotrzebny chaos i poruszenie wśród pacjentów SPZOZ Malczyce rozpowszechniając nieprawdziwe informacje oraz wchodząc osobiście w konflikty z pracownikami naszej przychodni. Wykorzystując płaszczyznę mediów społecznościowych szkodzą interesom przychodni. Najsmutniejsze jest to, że są to osoby piastujące funkcje zaufania publicznego, których nadrzędnym celem powinno być dobro swoich mieszkańców a nie wykorzystywanie ich do  własnych celów.

Drodzy Pacjenci SPZOZ Malczyce

Nasza przychodnia działa i będzie działać coraz lepiej, a wszelkie zmiany jakie są prowadzone w ramach jej funkcjonowania czynione są z myślą o pacjentach. Niestety niekiedy w ramach takich działań podejmowane są decyzje personalne, które powodują weryfikację kompetencji poszczególnych osób i zmiany na stanowiskach. Jest to zawsze przykre, ale nie może powodować wśród osób dotkniętych tymi zmianami postaw agresywnych i szkodliwych dla interesów naszej placówki i nie upoważnia nikogo do rozpowszechniania nieprawdziwych informacji.

Chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące naszej rehabilitacji. Gdyż nie ma żadnych planów ani nie zostały podjęte żadne kroki, których celem miałoby być nieświadczenie takiej usługi.

Chciałbym również nadmienić i zdementować to, iż planujemy sprzedaż naszej placówki co jest absurdalnym pomysłem przekazywanym w celu wywołania niepotrzebnego poruszenia wśród pacjentów. Moim celem jest, by SPZOZ Malczyce działał jak najlepiej. W związku z tym podjąłem już pierwsze kroki prowadzące do budowy nowego Publicznego Ośrodka  Zdrowia w Malczycach, który będzie dostosowany do wszelkich norm jakości obiektów spełniających funkcje publicznego ośrodka zdrowia.

Szanowni Państwo

Więcej informacji dotyczących funkcjonowania SPZOZ Malczyce możecie uzyskać na spotkaniu, które organizuje pan kierownik SPZOZ Malczyce Mateusz Olkowski wraz z pracownikami w dniu 05.10.2018 roku o godzinie 18.00 w malczyckim GOK mieszczącym się przy ulicy Sienkiewicza. Zapraszam na to spotkanie również we własnym imieniu.

Wójt gminy Malczyce

Piotr Frankowski

Komentarze  

Permalink +5 gminny
proszę o rehabilitację w Udaninie!
2018-09-29 17:24 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Wioletta
Przychodnia działa bardzo dobrze j jestem tego światkiem :) mogę wrescie leczyć się u lekarza który zna się na rzeczy. A pan Kieronik cudowny człowiek. Musi mieć niestety dużo cierpliwości !!! Bo przez niektórych ludzi nie da się normalnie pracować
2018-09-28 21:21 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +10 kasia
i franek jest tego przykładem, ze na kłamstwie pociągnął gminęna dno - dosłownie!!!!!!!!!!!! w następnej kadencji będzie cisza i smród!!!!! przekonacie się.
2018-09-28 18:12 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +7 Ja
Pinokio! Na kłamstwie jeszcze nic nie zbudowano.
2018-09-28 16:26 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież