Wójt zaprasza na Bike Maraton do Miękini!

piątek, 05 kwiecień 2019 18:24 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wiosna już gości na dobre, pora zatem rozpocząć kolejną przygodę z rowerem. 13-14 kwietnia zapraszamy wszystkich pasjonatów dwóch kółek do Miękini, gdzie rozegrany zostanie pierwszy start w sezonie BIKE MARATON 2019 oraz SZOSOWY KLASYK 2019.

Przygotowujemy imprezę dwudniową. 13 kwietnia to, tradycyjnie już, pierwszy start BIKE MARATONU 2019, natomiast 14 kwietnia zapraszam Was na SZOSOWY KLASYK 2019.

W tym roku czekają na Was duże zmiany w BIKE MARATON. Będziemy się ścigać na dystansie FUN , na dystansie CLASSIC, MEGA i oczywiście na GIGA. Zmienią się też godziny startów: dystans GIGA ruszy na trasę już o 10:00. MEGA i CLASSIC wystartują o 11:00, a FUN o 11:30.Jeśli chodzi o kategorie wiekowe, to również trochę je przesunięto. Przykładowa kategoria M3 lub K3, która do tej pory zawierała się w przedziale 31 – 40 lat, zmieści się w tym roku w przedziale 30 – 39. Wzorem kategorii 60 +, podzielono również na pół (z wyłączeniem GIGA) dekadę pięćdziesięciolatków. Będzie zatem kategoria M5 (50 – 54) i M55 (55-59).

Na dystansie FUN wprowadzono również najmłodszą kategorię wiekową – KS i MS dla młodzieży do 12 roku życia. Dla tych naprawdę najmłodszych będzie też oczywiście Sonko Kids Bike Maraton.

Te dwa dni, to dla nas ogromny zaszczyt, ale też wyzwanie. Zapewniam jednak Was, że 13-14 kwietnia cała gmina będzie do Waszej dyspozycji, dołożymy wszelkich starań, aby te dwa dni dostarczyły Wam niezapomnianych wrażeń. Chciałbym, aby te dwa dni stały się prawdziwym Świętem Sportu w naszej gminie.

Życzę wszystkim miło spędzonych chwil, zdrowej, sportowej rywalizacji oraz satysfakcji z osiągniętego wyniku.

Jan Marian Grzegorczyn, wójt gminy Miękinia

Zapisy i informacje na stronie www.bikemaraton.com.pl oraz www.szosowyklasyk.pl

fot. wk

Komentarze (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

SUPER, rower już umyty, czekam.

This comment was minimized by the moderator on the site

Super impreza świetnie zorganizowana jest co roku

This comment was minimized by the moderator on the site

ja już jade a co

This comment was minimized by the moderator on the site

A z daleka Ty jesteś?

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację