WOŚPowisko w Przedmościu już jutro!

piątek, 11 styczeń 2019 18:01 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich miłośników off-roadu oraz  chętnych wesprzeć 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na kolejną edycję WOŚPowiska w Przedmościu.

Start o godzinie 9:00 przy świetlicy wiejskiej. My tam będziemy, więc i Was nie może zabraknąć :-)

Co roku WOŚPowisko cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Podczas przejazdu mamy możliwość zobaczyć, jak fani tego „sportu” radzą sobie w konkurencjach. W tym roku uczestników podzielnio na trzy klasy:

TURYSTYK (trasa objazdowa, krajoznawcza z ciekawymi zadaniami, przeznaczona dla samochodów terenowych seryjnych, lub lekko przerobionych, mogących poruszać się po drogach publicznych) START około godziny 09:00. Trasa objazdowa 110 km z pieczątkami i zadaniami logiczno-sprawnościowymi. Zachęcamy do jazdy z dziećmi i znajomymi. Każda załoga dostanie roadbook w wersji papierowej - pilot z orientacją w terenie spełni dość ważną rolę. Czas ok. 6h na powrót do bazy. Wygrana zależy od liczby pieczątek i zadań wykonanych na trasie. W przypadku gdy więcej załóg będzie miało taką samą liczbę dobrze wykonanych zadań/pieczątek, będzie liczył się czas dotarcia na metę.
WYCZYN (czeka na Was wiele pieczątek do zdobycia, samochody raczej przerobione) START około godziny 09:00  Zmagania i walkę o pieczątki będziecie kontynuować przez ok 3h, pieczątek będzie sporo ( w tym kilka bardzo trudnych extremowych za 2 pkt.) wyczyn nie jest ani łatwy ani trudny - poziom trudności zależy od Was. Wyciągarki są dozwolone, a pomoc innych wyczynowców będzie mile widziana.
EXTREME (NO LIMIT ) START około godziny 12:30 Walka na piaskowni będzie trwała około 3h. O zwycięstwie będzie decydować ilość zdobytych punktów.

Więc będzie niezłe widowisko!  Jak informują  organizatorzy, po zmaganiach w terenie, tradycyjnie przystąpią do licytacji - Zaproście znajomych! Im nas będzie więcej tym lepiej!!! - zachęcają. Będzie szansa zdobyć Skrzaciorki, Vouchery na stylizację paznokci, dekoracje, samochód do samodzielnej jazdy dla dzieci i wiele, wiele innych...

ZAPRASZAMY w imieniu organizatorów!

(red)

Ostatnio zmieniany piątek, 11 styczeń 2019 18:06

Komentarze  

Permalink 0 gal
Widocznie panowie trzymający władzę jak i w powiecie tak i w gminie doszli do wniosku po co pomagać WOŚP jak i tak nie zostanie doposażony szpital bo go po prostu nie ma .Wstyd panowie wstyd jak by WOŚP była przed wyborami wszyscy by sznurem czekali aby wejść na scenę lub zabłysnąć w lokalnych mediach , wstyd panowie wstyd .
2019-01-14 12:40 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -1 mieszkanka
W Wilkszynie WOŚP, w Kostomłotach WOŚP, w Malczycach WOŚ, w Przedmościu WOŚP.
Środa Śl. odpuściła taką ważną imprezę?? Bardzo nieładnie!!
2019-01-13 10:13 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 drt
I Miekinia też odpuścila ?? Kicha!
2019-01-13 12:56 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież