Wpadł na gorącym uczynku kradzieży paliwa

czwartek, 13 grudzień 2018 12:15 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei powiadomili średzką policję o ujęciu w nocy na gorącym uczynku sprawcy kradzieży z włamaniem do cystern na jednej ze stacji kolejowych.

- Przy mężczyźnie ujawniono kanister, w którym znajdowało się 30 litrów oleju napędowego. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci przedstawili mieszkańcowi powiatu średzkiego zarzut kradzieży z włamaniem. 46-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu i poddał się dobrowolnie karze - wyjaśnia asp. sztab. Marta Stefanowska, oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej i przypomina, że przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

(rol/ms) / fot. policja, zdj. ilustracyjne

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież