Wprowadziła do obrotu tytoń bez akcyzy

piątek, 12 październik 2018 12:14
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Średzcy policjanci zatrzymali 62-letnią kobietę, która wprowadziła do obrotu kilkanaście kilogramów tytoniu bez polskich znaków akcyzy. Swoim przestępczym działaniem naraziła Skarb Państwa na straty w wysokości nie mniejszej niż 14 tysięcy złotych.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Środzie Śl., w miejscu zamieszkania 62-latki ujawniono  ponad 18 kilogramów tytoniu.

- Policjanci ustalili, że kobieta zakupiła tytoń, a następnie go sprzedawała. W związku z popełnionym przestępstwem została zatrzymana. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie kobiecie zarzutu nabywania  i sprzedaży przedmiotów akcyzowych bez polskich znaków akcyzy - podkreśla asp. sztab. Marta Stefanowska, rzeczniczka średzkiej policji i dodaje, że przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

(rol/ms) fot. policja

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany piątek, 12 październik 2018 12:15

Komentarze  

Permalink +6 Andrzej
WITAM SERDECZNIE. WIDZĘ ŻE NASZA POLICJA ZATRZYMAŁA MEGA NIEBEZPIECZNEGO PRZESTEPCE~!!!! MASAKRA!!! CO ZA AKCJA!!! AZ 15KILOGRAMÓW MACHORY!!!!!!
TYLE TO LUDZIE NA PLACU KUPUJĄ JEDNORAZOWO!!!!!!!!!!
ZAJMIJCIE SIE BANDYTERKĄ LENIE!!!!!!!!!!
PS: ROLAND SZUKA SENSACJI GDZIE SIE DA. CO ZA SMIESZNA GAZETKA.
SMIECH NA SALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
2018-10-12 16:56 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież