Wspólne kolędowanie w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

niedziela, 23 grudzień 2018 17:05 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Uczennice Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Wincentego Witosa w Środzie Śląskiej, postanowiły zorganizować wieczorne spotkanie, aby wolny czas spędzić na wspólnym kolędowaniu.

Dziewczęta I Klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, wspólnie ze starszą koleżanką, wytrwale spotykały się na próbach, stworzyły plakat i zaprosiły gości na wtorkowe spotkanie.

– Ogromnie się cieszymy, że każdy z Państwa, który przybył na dzisiejsze spotkanie znalazł chwilę czasu, aby spędzić go na wspólnym śpiewaniu. Chwila refleksji w czasie świątecznej euforii jest naprawdę przydatna - mówiły organizatorki.

Uczennice zaśpiewały wiele kolęd, a na gitarze przygrywałam im koleżanka. 

Na zakończenie, dyrektor szkoły Jolanta Bilińska, wyraziła swój zachwyt i podziw dla uczennic za ich zaangażowanie, życząc przy okazji wszystkim uczestnikom zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

(kb) / fot. kb

Komentarze  

Permalink +1 matja
pięknie dziewczyny! życzę wam wesołych świąt!
2018-12-23 19:28 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież