Wszechstronna Edukacja – Klucz do sukcesu w gminie Udanin

wtorek, 27 listopad 2018 12:37
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gmina Udanin realizuje projekt dofinansowany z funduszy europejskich na kwotę 364 304,00 zł pn. „Wszechstronna Edukacja – Klucz do sukcesu w gminie Udanin”.

Celem projektu jest podniesienie u uczniów kompetencji kluczowych, właściwych postaw i umiejętności niezbędnych na rynku pracy min. 80% uczniów tj. 184 uczniów, w tym zniwelowanie deficytów u 48 uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym 8 uczniów z niepełnosprawnościami, poprzez realizację zajęć dodatkowych i specjalistycznych oraz podniesienie kompetencji zawodowych 80% nauczycieli tj. 12 nauczycieli ze szkół w wiejskiej gminie Udanin w terminie do 30 czerwca 2019 r.  

(gu)

klucz

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież