Wybili okno i "coś" wlali. Ewakuowano mieszkańców

piątek, 08 czerwiec 2018 15:11 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

O godzinie 22:00 średzka straż pożarna powiadomiła policję o niebezpiecznym incydencie, jaki miał miejsce w jednym z mieszkań. Z budynku ewakuowano ponad 20 osób.

 

Zdarzenie miało miejsce 6 czerwca na trenie gminy Środa Śląska.

- Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śl. powiadomiła Komendę Powiatową w Środzie Śl. o rozlaniu przez nieznane osoby nieznanej substancji. Na miejscu policjanci ustalili, iż nieznani sprawcy wybili okno w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym, a następnie wlali substancję niewiadomego pochodzenia. Z budynku ewakuowano 22 osoby. Siedmiu osobom pogotowie udzieliło pomocy na miejscu w związku z uskarżaniem się na problemy z oddychaniem - wyjaśnia st. asp. Marta Stefanowska oficer prasowy średzkiej policji.

Jak informuje policjantka, powiadomiono także inne jednostki Straży Pożarnej oraz zastęp Rozpoznania Chemicznego z Wrocławia.

Z wstępnych ustaleń wynika, że rozlana substancja nie stwarzała zagrożenia dla ludzi i została przez strażaków zneutralizowana.

(red) fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 czerwiec 2018 11:40

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież