Wybory samorządowe 2018 - Gmina Miękinia

wtorek, 18 wrzesień 2018 22:49
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wybory do Rady Gminy Miękinia - okręgi i listy kandydatów.

 

Okręg nr 1 - Sołectwo Miękinia ulice: Akacjowa, Dolnobrzeska, Kwiatowa, Krótka, Młyńska, Mrozowska, Osiedlowa, Piaskowa, Słoneczna, Świerkowa, Sportowa, Szkolna, Ulowa, Wiśniowa, Zielona, Zielone Łąki; przysiółek Klęka

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

1

Rada Gminy Miękinia

678

1

2

2

Listy kandydatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

KOWALSKI Kazimierz

58

Miękinia

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY SĄSIADAMI

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

CZERWIŃSKI Łukasz

36

Miękinia

Okręg nr 2 - Sołectwo Miękinia ulice: Boczna, Brzozowa, Górna, Chmielowa, Czysta, Jaśminowa, Jodłowa, Kościelna, Kościuszki, Kolejowa, Letnia, Leśna, Lipowa, Modrzewiowa, Ogrodowa, Polna, Pocztowa, Sosnowa, Wiosenna, Zachodnia, Zaułkowa, Dębowa, Bukowa, Jesionowa, Lawendowa, Radosna, Spacerowa, Stalowa, Szczęśliwa, Wesoła, Wrocławska, Willowa

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

2

Rada Gminy Miękinia

915

1

4

4

Listy kandydatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

KRZYŻANOWSKI Adam

36

Miękinia

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS NIEZALEŻNYCH

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

POCHWAŁA Bogusław Cezary

48

Miękinia

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA DUDYCZA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

DUDYCZ Jan

54

Miękinia

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

BARTNIK-SZKOPIAK Elżbieta

46

Miękinia

Okręg nr 3 - Sołectwo Lutynia ulice: Agrestowa, Bystrzycka, Brzozowa, Dębowa, Długa, Gałowska, Chabrowa, Jasna, Jagodowa, Jaworowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Leśna, Mokra, Malinowa, Ogrodowa, Piastowska, Południowa, Promienna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Radosna, Sucha, Szklarniowa, Szczęśliwa, Tęczowa, Wrocławska, Wspólna, Wschodnia, Wodna, Wierzbowa, Widokowa, Wrzosowa, Ziołowa

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

3

Rada Gminy Miękinia

570

1

3

3

Listy kandydatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

BATRA Harish Chander

60

Lutynia

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

KARKOCHA Jakub Janusz

25

Lutynia

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

SARŻYŃSKA Hanna Dorota

46

Lutynia

Okręg nr 4 - Sołectwo Lutynia ulice: Czereśniowa, Działkowa, Jabłeczna, Jaśminowa, Kościelna, Kościuszki, Łąkowa, Morelowa, Magnoliowa, Nowa, Oliwkowa, Orzechowa, Partyzantów, Polna, Pionierów, Pogodna, Północna, Różana, Słonec zna, Spacerowa, Szkolna, Truskawkowa, Wróblowicka, Wietrzna, Wieżowa, Wiśniowa, Wiatrakowa, Zachodnia, Zielona

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

4

Rada Gminy Miękinia

774

1

2

2

Listy kandydatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

KARCZEWSKA Ewelina Anna

37

Lutynia

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

KAŹMIERCZAK Jolanta Maria

53

Lutynia

Okręg nr 5 - Sołectwo Mrozów

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

5

Rada Gminy Miękinia

885

1

2

2

Listy kandydatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

GIEDZIŃSKA-DUDEK Anna Halina

41

Mrozów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

JANKOWSKA Renata

48

Wojnowice

Okręg nr 6 - Sołectwo Wilkszyn ulice: Aleja Dębowa, Dębowa, Bolesława Chrobrego, Borowikowa, Chabrowa, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Kalinowa, Kwiatowa, Krótka, Lawendowa, Leśna, Łąkowa, Marszowicka, Makowa, Malinowa, Morelowa, Miłoszyńska, Parkowa, Pogodna, Północna, Poziomkowa, Pod Lasem, Radosna, Rumiankowa, Sportowa, Sezamkowa, Słoneczna, Św. Kazimierza, Św. Macieja, Św. Mikołaja, Św. Jacka, Św. Wacława, Św. Huberta, Św. Gerarda, Św. Jadwigi, Św. Krzysztofa, Św. Piotra, Szczęśliwa, Truskawkowa, Trzech Króli, Wiśniowa, Wiosenna, Wiśniowogórska

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

6

Rada Gminy Miękinia

605

1

7

7

Listy kandydatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MARTOWICZA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

MARTOWICZ Tomasz

40

Wilkszyn

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

SZYMCZYK Bogdan

50

Wilkszyn

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA DUDYCZA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

KURIATA Michał Paweł

32

Wilkszyn

Lista nr - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

SZYMANOWSKA Monika Anna

37

Wilkszyn

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

SAWINA Katarzyna Monika

42

Wilkszyn

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

BIGDOWSKI Radosław Zdzisław

42

Brzezina

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

KOSTKA Władysław

42

Wilkszyn

Okręg nr 7 - Sołectwo Wilkszyn ulice: Akacjowa, Boczna, Błotna, Główna, Graniczna, Końcowa, Leszczynowa, Magnoliowa, Ogrodowa, Orzechowa, Orla, Platanowa, Polna, Poprzeczna, Przepiórcza, Spacerowa, Skowronkowa, Słowicza, Sokola, Szkolna, Św. Józefa, Wesoła, Wichrowa, Wilkszyńska, Wspólna, Zielone Wzgórze, Zachodnia, przysiółek Miłoszyn

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

7

Rada Gminy Miękinia

596

1

2

2

Listy kandydatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

GIL Roman

71

Pisarzowice

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

SIWEK Katarzyna Magdalena

46

Wilkszyn

Okręg nr 8 - Sołectwo Brzezinka Średzka, Sołectwo Lenartowice, Sołectwo Białków, Sołectwo Wilkostów, Sołectwo Czerna

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

8

Rada Gminy Miękinia

1086

1

4

4

Listy kandydatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

ZANIEWSKI Adam Krzysztof

30

Lenartowice

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYBKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

GRZYBEK Piotr

46

Brzezinka Średzka

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

BOGUS-ŁYŚ Danuta Anna

51

Brzezina

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

KARPIŃSKA Klaudia Sandra

29

Brzezinka Średzka

Okręg nr 9 - Sołectwo Brzezina, Sołectwo Wojnowice

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

9

Rada Gminy Miękinia

839

1

3

3

Listy kandydatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

CISOWSKI Jarosław

40

Brzezina

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

WIERDAK Agnieszka Krystyna

48

Brzezina

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

BILIŃSKI Mariusz Jan

31

Brzezina

Okręg nr 10 - Sołectwo Krępice, Sołectwo Żurawiniec

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

10

Rada Gminy Miękinia

750

1

3

3

Listy kandydatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

MAKSYLEWICZ Eugeniusz Stanisław

58

Krępice

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

ZIENKIEWICZ Krystyna Maria

39

Żurawiniec

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

WITEK Janusz Józef

54

Krępice

Okręg nr 11 - Sołectwo Gałów, Sołectwo Zakrzyce, Sołectwo Radakowice, Sołectwo Łowęcice

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

11

Rada Gminy Miękinia

936

1

2

2

Listy kandydatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

CZAJKOWSKI Ryszard Włodzimierz

54

Gałów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

KIELAR Józef Antoni

68

Radakowice

Okręg nr 12 - Sołectwo Wróblowice

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

12

Rada Gminy Miękinia

663

1

2

2

Listy kandydatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

SADOWA Renata

51

Wróblowice

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

GRUDZIŃSKI Marek

43

Wróblowice

Okręg nr 13 - Sołectwo Pisarzowice, Sołectwo Prężyce, Sołectwo Gosławice

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

13

Rada Gminy Miękinia

879

1

4

4

Listy kandydatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

PINKOSZ Tomasz Jacek

44

Prężyce

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA MAJBRODY

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

MAJBRODA Robert

46

Pisarzowice

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

SIWEK Edyta

40

Pisarzowice

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

DOMAGAŁA Ewa Teresa

46

Pisarzowice

Okręg nr 14 - Sołectwo Księginice, Sołectwo Głoska, Sołectwo Zabór Wielki, Sołectwo Lubiatów

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

14

Rada Gminy Miękinia

939

1

2

2

Listy kandydatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

WIELGUS Kazimierz

76

Głoska

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

LEHMANN Igor Mateusz

26

Głoska

Okręg nr 15 - Sołectwo Źródła, Sołectwo Kadłub, Sołectwo Błonie

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

15

Rada Gminy Miękinia

761

1

3

3

Listy kandydatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

CZARNECKI Grzegorz

41

Źródła

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

DOMAŃSKA Halina Janina

72

Brzezina

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

 

GORZELAK Anna

44

Źródła

Źródło: wybory2018.pkw.gov.pl / data ostatniej aktualizacji: 18-09-2018 21:02

Ostatnio zmieniany wtorek, 18 wrzesień 2018 23:11

Artykuły powiązane

Komentarze   

Permalink 0 Monika
Wreszcie młody i konkretny kandydat na wójta w Miekini.
2018-09-20 09:38 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież