Wybory samorządowe 2018 - Powiat Średzki

wtorek, 18 wrzesień 2018 23:41
Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Wybory do Rady Powiatu w Środzie Śląskiej - okręgi i listy kandydatów.

 

Okręg nr 1 - Gmina Środa Śląska

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

1

Rada Powiatu w Środzie Śląskiej

15607

6

5

40

Listy kandydatów

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

BURDZY Sebastian Robert

46

Środa Śląska

2

RUTKOWSKI Witold

70

Święte

3

BOCZAR Agnieszka Maria

45

Rakoszyce

4

BOGUCKI Artur Adam

56

Środa Śląska

5

BŁASZKIEWICZ Jacek

50

Środa Śląska

6

GRODOWSKA Anna Agnieszka

50

Szczepanów

7

HAŁDAŚ Stanisława

67

Jastrzębce

8

KOSMALA Radosław Grzegorz

31

Ciechów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

WOJEWÓDKA Mariusz Rafał

43

Środa Śląska

2

PIOTROWSKA Iwona Maria

60

Środa Śląska

3

GRABOWIECKI Ferdynand

67

Środa Śląska

4

MRÓZ Leszek

52

Środa Śląska

5

HEROD Maria

56

Brodno

6

KOTUŁA Dariusz Piotr

54

Wrocisławice

7

DURDA Agnieszka Marzena

31

Proszków

8

MICHALIK Krzysztof Kamil

29

Rakoszyce

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

PARTYKA-BASA Judyta Katarzyna

30

Rakoszyce

2

SADOWSKA Joanna

41

Środa Śląska

3

DUL Krzysztof Marek

33

Lipnica

4

HONC Michał Lech

36

Ciechów

5

SIEK Romuald

55

Środa Śląska

6

SIEPIETOWSKI Radosław

20

Chwalimierz

7

ŻOŁNIERCZYK Józef

63

Środa Śląska

8

WORWA Irena

47

Środa Śląska

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

CHABRASZEWSKI Józef

59

Środa Śląska

2

KUDRYŃSKI Mieczysław Stanisław

60

Bukówek

3

DROHOMIRECKA Małgorzata

37

Ciechów

4

MEUSZ Zenon Michał

58

Środa Śląska

5

DMITRÓW Teresa

62

Szczepanów

6

BIADAŁA Danuta Janina

61

Środa Śląska

7

KOŹMIŃSKI Wojciech

37

Środa Śląska

8

SZACHNIEWICZ Marek

40

Kryniczno

Lista nr - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

ZACHARY Maria

65

Środa Śląska

2

FINK Jerzy Bogusław

57

Święte

3

ZIELIŃSKI Dariusz Marek

47

Ciechów

4

DUPLAGA Piotr Paweł

43

Słup

5

STEC Joanna Małgorzata

46

Bukówek

6

KRANKIEWICZ Robert Daniel

50

Środa Śląska

7

KOPEĆ Agnieszka Małgorzata

36

Środa Śląska

8

WASILEWSKI Grzegorz Kazimierz

38

Środa Śląska

Okręg nr 2 - Gmina Malczyce, Gmina Kostomłoty, Gmina Udanin

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

2

Rada Powiatu w Środzie Śląskiej

14761

6

4

32

Listy kandydatów

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

MIKŁA Halina

69

Udanin

2

ARCISZEWSKI Jarosław

56

Malczyce

3

OPAŁKA - PERCZYŃSKA Dorota Monika

42

Jarząbkowice

4

PLESOWICZ Krzysztof

48

Dziwigórz

5

MALEC Patrycja

37

Osiek

6

KOPEĆ Zygmunt Józef

73

Malczyce

7

BODNIEWICZ Jadwiga Katarzyna

58

Dębice

8

BUBA Kazimierz Jan

71

Kostomłoty

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

RACHWALSKA Małgorzata

54

Różana

2

TOROŃCZAK Władysław

61

Piersno

3

BAL Zbigniew

55

Rusko

4

KOŚCIELSKI Tomasz Jan

42

Piotrowice

5

GÓRSKA Kamila Katarzyna

29

Dębice

6

DRAGUN Joanna Agata

33

Jarząbkowice

7

SMOLIŃSKA Anna Maria

35

Rusko

8

KORCZOWA Krystyna Anna

33

Ujazd Górny

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

MAJEROWSKI Marek Jan

52

Malczyce

2

SZCZEPANOWSKI Krzysztof Józef

49

Lusina

3

MIOZGA Mateusz Rudolf

27

Pichorowice

4

SZREMSKA Joanna Antonina

65

Malczyce

5

KRUK Justyna Magdalena

37

Ujazd Górny

6

KOWALCZYK Elżbieta

50

Kostomłoty

7

DRUSZCZ Marta

49

Piersno

8

BROSZCZAK Krzysztof Paweł

35

Kwietno

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

PIERZCHALSKI Grzegorz

46

Ujazd Dolny

2

OBŁOŃSKA Katarzyna Dorota

41

Wilczków

3

WICHA Stanisław

68

Paździorno

4

MAGDZIAREK Marta Jadwiga

28

Siemidrożyce

5

DĘBICKI Stanisław

71

Konary

6

HAŁADUS Adam Wojciech

61

Malczyce

7

PIOTROWSKI Jan

53

Kostomłoty

8

KLIMKIEWICZ Jolanta Antonina

59

Malczyce

Lista nr - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

PODGÓRSKI Jerzy

60

Dębice

2

KUDRYŃSKA-MAZUR Janina

69

Środa Śląska

3

RYCHEL Paweł Piotr

27

Piekary

4

KURIATA Jacek Piotr

48

Szczepanów

5

SOCHA Magdalena

36

Wichrów

6

OŻGA Józef Jan

54

Zabłoto

7

WOLSKA Anna Edyta

47

Księginice

8

RUCIŃSKI Leszek Andrzej

38

Środa Śląska

Okręg nr 3 - Gmina Miękinia

Okręg

Nazwa rady

Liczba

Wyborców

Mandatów

Komitetów które zarejestrowały listy

Kandydatów ze wszystkich list

3

Rada Powiatu w Środzie Śląskiej

11876

5

4

28

Listy kandydatów

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

KACZMAREK Czesław

67

Pisarzowice

2

HETMAN-CHRZANOWSKA Magdalena Wiktoria

46

Mrozów

3

DYDERSKA Magdalena Marta

40

Księginice

4

GRABOWSKI Piotr Tomasz

56

Lutynia

5

KOSOWSKA Urszula Ewa

66

Miękinia

6

MOŃKO Józef

59

Łowęcice

7

MOŚCICKI Dariusz Andrzej

51

Wróblowice

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

MASŁOWSKI Piotr

42

Księginice

2

USZYŃSKI Daniel Paweł

45

Lutynia

3

MUSIAŁ Elżbieta Bożena

47

Lutynia

4

CZARNIECKI Robert

39

Brzezina

5

MISZTOWT Bożena Maria

35

Wilkostów

6

KURIATA Wanda Józefa

67

Źródła

7

GUZIK Tadeusz Marian

66

Miękinia

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

SZAŁANKIEWICZ Krzysztof

59

Lenartowice

2

BILIŃSKI Zbigniew Władysław

61

Brzezina

3

DULSKA Honorata

40

Miękinia

4

TARNOWSKA Jolanta Teresa

67

Mrozów

5

BŁASZCZYSZYN Anna

49

Łowęcice

6

JACKOWSKA Teresa Zofia

55

Brzezinka Średzka

7

WIECZOREK Jerzy Józef Jan

68

Księginice

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

WIATRZYK Agnieszka

40

Wilkszyn

2

KOSOWSKI Zbigniew Henryk

61

Wróblowice

3

LASZCZYŃSKA Małgorzata

54

Miękinia

4

GĄSIOR Marek Arkadiusz

57

Krępice

5

MIODUSZEWSKA Danuta

68

Krępice

6

ŻYGADŁO Zbigniew Stanisław

53

Mrozów

7

PODWIN Robert Władysław

55

Miękinia

Źródło: wybory2018.pkw.gov.pl / data ostatniej aktualizacji: 19-09-2018 15:31

Ostatnio zmieniany środa, 19 wrzesień 2018 17:10

Komentarze  

Permalink +1 Maks
Na liście PiS dobrą kandydatką jest Pani doktor weterynarii Iwona Piotrowska,
ma doświadczenie bo była już kiedyś radną i można z Nią pogadać na każdy temat.
2018-09-23 10:28 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 wyborca
Z Malczyc startuje "tylko"13 osób. To i tak lepiej niż w poprzednich wyborach i jak zwykle nikt z tego grona nie wejdzie. Wielki powrót Jolanty z Malczyc i ulubieńca starosty - Marka z bloków!
2018-09-21 08:21 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +5 Majster
Cytuję Pjoter:
Jak to Pan Wojewodka startuje ma takie stanowisko i jeszcze tutaj caly PiS

Nawet wstydu nie ma pchać się a miało być bez nepotyzmu masakra jacy potrafią być ludzie
2018-09-20 09:05 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 Pjoter
Jak to Pan Wojewodka startuje ma takie stanowisko i jeszcze tutaj caly PiS
2018-09-19 10:35 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 mieszkanka
a gdzie lista do powiatu PiS na okręg nr2
2018-09-19 07:52 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 zdziwiona
To Daniel Padewski nie kandyduje?
2018-09-19 00:10 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 aaa
kandyduje a jakże do gminy z listy Krasuckiego
2018-09-19 09:38 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież