Wybory, wybory, wybory... Trzeba "grać fair"!

czwartek, 04 październik 2018 15:54 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Otrzymaliśmy informację od jednego z komitetów wyborczych z terenu gminy Udanin, że został on zmuszony do podjęcia działań w związku ze zrywaniem plakatów z tablic ogłoszeniowych.

W treści oświadczenia komitetu czytamy: Szanowni Mieszkańcy Gminy Udanin apelujemy o zdrowy rozsądek i niezrywanie materiałów wyborczych.

W ostatnich dniach w kilku miejscowościach, zostały zniszczone materiały wyborcze KWW (...), które zerwano z tablic. Nikogo nie oskarżamy, ale apelujemy do Wszystkich, aby zaprzestali takich praktyk.

Jesteśmy małą społecznością i powinniśmy się wzajemnie tolerować! Każdy ma prawo do reprezentowania swoich poglądów, ale na zdrowych i jasnych zasadach. Kampania wyborcza trwa zaledwie kilka tygodni! Zapewniamy Państwa, że zgodnie z prawem i terminami nasze materiały wyborcze usuniemy sami. Nie potrzebujemy pomocy!!!

Jednocześnie informujemy, że rozważamy zgłoszenie wykroczenia na policję. Informujemy, że kodeks wykroczeń mówi Art. 67. § 1. ,,kto umyślnie uszkadza lub usuwa ogłoszenia wystawione publicznie przez instytucję państwową, samorządową albo organizację społeczną, podlega karze grzywny".
Ubolewamy nad takimi działaniami i mamy nadzieję, że nie będzie więcej dochodzić do takich sytuacji.

 (red) fot. zdj. ilustracyjne

Proponowane artykuły:

Komentarze (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

...poczekajcie to znowu będą afery zrywanie, łamnie ciszy itd..........

This comment was minimized by the moderator on the site

to dopiero początek pod koniec to dopiero będzie się działo

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację