Wyjątkowe przedstawienie jasełkowe

czwartek, 10 styczeń 2019 19:48 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Dziś uczestniczyliśmy w przedstawieniu jasełkowym w wykonaniu młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Środzie Śląskiej. Trzeba przyznać, że "aktorzy" dali z siebie wszystko.

Do obejrzenia spektaklu zaprosiła dyr. placówki, mgr Lidia Walerych: - Witam serdecznie wszystkich zaproszonych gości i rodziców, którzy przybyli na dzisiejsze jasełka przygotowane przez naszych uczniów. Zapraszam do obejrzenia przedstawienia.

Przygotowania do występów rozpoczęto na grudnia pod okiem opiekunów - Moniki Rosteckiej i Kamili Pryłowskiej. - W momencie, gdy dzieci dowiedziały się o możliwości wystąpienia podczas przedstawienia jasełkowego, na ich chęć udziału nie trzeba było długo czekać - opowiada z zadowoleniem jedna z pań.

Swój udział w jasełkach zgłosiły dzieci od I klasy podstawówki do 3 klasy szkoły zawodowej. Podczas inscenizacji, wspólnie z młodzieżą zaśpiewali nauczyciele - Paweł Wenderski i Estera Waśków. Występy wspierał także nauczyciel muzyki, Krzysztof Wowczuk.

- Nasze jasełka zawsze są oryginalne. Uczestnicy pokazują, co potrafią, na co ich stać, wykorzystując przy tym maksimum swoich możliwości –  mówiła po spektaklu z uśmiechem na twarzy Monika Rostecka.

Po przedstawieniu gości placówki i jej podopiecznych zaproszono na słodki poczęstunek.

(kb) / fot. kb

Ostatnio zmieniany piątek, 11 styczeń 2019 10:39

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież