Wyjątkowe przedstawienie jasełkowe

czwartek, 10 styczeń 2019 19:48 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Dziś uczestniczyliśmy w przedstawieniu jasełkowym w wykonaniu młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Środzie Śląskiej. Trzeba przyznać, że "aktorzy" dali z siebie wszystko.

Do obejrzenia spektaklu zaprosiła dyr. placówki, mgr Lidia Walerych: - Witam serdecznie wszystkich zaproszonych gości i rodziców, którzy przybyli na dzisiejsze jasełka przygotowane przez naszych uczniów. Zapraszam do obejrzenia przedstawienia.

Przygotowania do występów rozpoczęto na grudnia pod okiem opiekunów - Moniki Rosteckiej i Kamili Pryłowskiej. - W momencie, gdy dzieci dowiedziały się o możliwości wystąpienia podczas przedstawienia jasełkowego, na ich chęć udziału nie trzeba było długo czekać - opowiada z zadowoleniem jedna z pań.

Swój udział w jasełkach zgłosiły dzieci od I klasy podstawówki do 3 klasy szkoły zawodowej. Podczas inscenizacji, wspólnie z młodzieżą zaśpiewali nauczyciele - Paweł Wenderski i Estera Waśków. Występy wspierał także nauczyciel muzyki, Krzysztof Wowczuk.

- Nasze jasełka zawsze są oryginalne. Uczestnicy pokazują, co potrafią, na co ich stać, wykorzystując przy tym maksimum swoich możliwości –  mówiła po spektaklu z uśmiechem na twarzy Monika Rostecka.

Po przedstawieniu gości placówki i jej podopiecznych zaproszono na słodki poczęstunek.

(kb) / fot. kb

Ostatnio zmieniany piątek, 11 styczeń 2019 10:39

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację