Wypadek drogowy w Błoniach

poniedziałek, 24 grudzień 2018 22:09 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W Błoniach, przy skręcie na Miękinię, dziś przed południem doszło do wypadku drogowego.

W działach brała udział straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe.

Więcej informacji o zdarzeniu opublikujemy wkrótce.

Policja apeluje o ostrożność. Szczególnie w okresie świątecznym dochodzi do częstych zdarzeń drogowych. Do 26 grudnia trwają działania policyjne "Boże Narodzenie 2018". Prowadzone są intensywne kontrole przestrzegania ograniczeń prędkości, stosowania pasów bezpieczeństwa oraz urządzeń do przewożenia dzieci.

- Kontrolowany jest również też stan techniczny pojazdów, a także respektowanie przez kierujących przepisów dotyczących przewozu osób i ładunków oraz okresowych ograniczeń i zakazu ruchu pojazdów, a także zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton. Funkcjonariusze zwracać będę również uwagę na przestrzeganie obowiązujących przepisów przez niechronionych uczestników ruchu. Piesi, którzy pomimo takiego obowiązku, nie będą posiadać  elementów odblaskowych poruszając się po zmierzchu poza obszarem zabudowanym, muszą liczyć się z konsekwencjami w postaci mandatów - informuje asp. sztab. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

(rol) / fot. Czytelnik

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 24 grudzień 2018 22:12

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież