Wypadek i kolizje. W sumie 6 wezwań służb jednego dnia

niedziela, 22 lipiec 2018 17:00 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj około godziny 13:06 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym.

Do zdarzenia doszło na jednym ze skrzyżowań pomiędzy miejscowościami Lisowice - Karczyce.  - Kierujący samochodem ciężarowym nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi osobowemu marki Volkswagen Jeeta. Poszkodowana pasażerka samochodu osobowego, z urazem głowy została zabrana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, kierujący samochodem również został przewieziony do szpitala. Na miejscu działała Grupa Dochodzeniowo Śledcza i Technik Kryminalistyki - informuje zastępca rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej mł. asp. Weronika Paszkowska- Marcińczyk

21 lipca - dzień feralnych zdarzeń drogowych rozpoczął się o godzinie 03:00.

- W ciągu tego dnia doszło do 6 zdarzeń drogowych, w tym 4 miały miejsce na autostradzie A4. Do tzw. "stłuczki" doszło  na terenie Środy Śląskiej. Policja została również wysłana do kolizji w Świdnicy. W żadnym z tych zdarzeń nie było osób poszkodowanych - dodaje policjantka.

Dzisiaj, do tej pory, nie wpłynęło żadne zgłoszenie do KPP w Środzie Śląskiej.

(kb) fot. wk/ zdj. ilustracyjne

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież