Wypadek koło Proszkowa!

poniedziałek, 06 sierpień 2018 14:07
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Dzisiaj na feralnym zakręcie koło Proszkowa, doszło do wypadku drogowego.

- O godzinie 13:22 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie od Centrum Powiadamiania Ratunkowego dotyczące zdarzenia na drodze krajowej nr 94. W zdarzeniu prawdopodobnie jest osoba ranna - informuje rzecznik prasowy KPP, st. asp. Marta Stefanowska. 

(kb) fot. czytelniczka

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 sierpień 2018 14:52

Komentarze  

Permalink +2 baba
:lol: Ale błyskawiczna korekta, szybsza niż światło słoneczne :D :D :D :D
2018-08-06 15:27 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 WRONKA
Następna wiecznie niezadowolona z życia i czepialska. Wkradł się błąd i poprawiono. O co tyle szumu bo oczywiście pani to nigdy się nie zdarzyło?! Może by tak się pani na jakiś bardziej merytoryczny komentarz wysiliła następnym razem?
2018-08-08 14:00 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 baba
:D "Centrum Pomocy Ratunkowej" co to jest, co za bełkot, kto u was pisze :lol: :lol: :lol:
2018-08-06 14:42 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Chłop
a tobie co -słonko za duże??
2018-08-06 14:53 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież