Wypadek koło Środy Śląskiej. Jedna osoba poszkodowana

czwartek, 13 grudzień 2018 10:34 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dziś o godz.7:00, na 64 km drogi krajowej nr 94 doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego.

Pojazd ciężarowy marki Renault z naczepą, jadący w kierunku Wrocławia, zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem marki Volkswagen.

- W wyniku tego zdarzenia droga w obu kierunkach została zablokowana. Kierujący VW (lat 58) z obrażeniami został przetransportowany do szpitala we Wrocławiu. Policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia, wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady. Obecnie wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Droga została już odblokowana - informuje asp. sztab. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śl.

(kb) / fot. kb

Komentarze  

Permalink 0 lukas
dzwon z cieżarówkom nikomu nie rzycze sam przezylem dzięki Bogu
2018-12-13 12:29 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież