Wypadek motocyklowy 15-latka

poniedziałek, 13 sierpień 2018 16:12 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kierujący motocyklem typu Cross, 15-letni mieszkaniec powiatu średzkiego, z nieustalonych przyczyn uderzył w słup energetyczny.

Dziś około godziny 11:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Wichrów.

- W skutek wypadku odniósł obrażenia ręki oraz głowy. Pokrzywdzony został zabrany do szpitala. Na miejscu policjanci wykonali czynności procesowe z udziałem technika kryminalistyki. Zlecono pobranie od kierującego krwi do badań. Ustalono, że 15-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Po czynnościach pojazd przekazano rodzinie. Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. - informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej asp. sztab. Marta Stefanowska.

(kb) fot. policja

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink +1 Mieszkaniec
Już dawno policja powinna się zainteresować nieletnimi szalejącymi na tych crossach, zwłaszcza jeżdżących po osiedlu Zachodnim! Rodzic kupi motor i nie intereduje się, że jeżdżąc po osiedlu stwarzają zagrożenie dla innych, a nie wspomnę jaki hałas robią przejeżdżając pod domami! Są to motory na tory do tego przeznaczone a nie na ulice osiedlowe. Zawsze po fakcie jak coś sie się stanie wtedy służby nasze reagują!
2018-08-14 13:05 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -2 PREZES
*motocykle a nie motory motor to masz w aucie pod maską
2018-08-16 02:12 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Mieszkaniec
Zwał jak zwał! Polak zawsze mądry po szkodzie, a później tragedia jak coś się stanie.
2018-08-18 12:13 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Jeremiasz
Czyli prawdopodobnie się rozkojarzył i jadąc zbyt szybko przywalił w słup. Dobrze że chłopak żyje ale rodzice powinni wziąć w obroty młodego. Rozbijanie się motocyklem bez uprawnień nie jest mądrym pomysłem.
2018-08-14 10:10 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 CykCyk
Cytuję Admin:
Radek ty sie pewnie dildo bawisz i wcinasz kozy z nosa wariacie jeden hehehe.pzdr motocyklistom. :lol:

Hehe to mu Pojechałeś :D :D jak chłopak tym crossem pozdrawiam quadowców
2018-08-13 17:59 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Radek
A niech więcej debili, którzy się bawią tymi crossami i inną kupą ma wypadki, obrażenia głowy to miał chyba wcześniej.
2018-08-13 16:26 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Admin
Radek ty sie pewnie dildo bawisz i wcinasz kozy z nosa wariacie jeden hehehe.pzdr motocyklistom. :lol:
2018-08-13 17:15 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież