Wypadek na autostradzie. Jedna osoba trafiła do szpitala

wtorek, 30 październik 2018 21:03
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wypadek na autostradzie. Jedna osoba trafiła do szpitala

Dziś ( tj. 30. października br. ) na autostradzie A4 doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech samochodów.

W nocy około godziny 01:20, na 129 km autostrady A4 w kierunku Wrocławia pomiędzy węzłami Kostomłoty – Kąty Wrocławskie, doszło do zderzenia się dwóch samochodów dostawczych  marki Fiat Ducato oraz samochodu osobowego marki Renault Kangoo. W wypadku poszkodowana została jedna osoba, która została zabrana do szpitala.   

(kb) Zdjęcia: 24Wroclaw.pl 

Ostatnio zmieniany wtorek, 30 październik 2018 21:06

Komentarze  

Permalink+2zdziwiony?
Patrzcie! Wybory Samorządowe jeszcze trwają a tu nagle szpital. Wszyscy kandydaci dotrzymali słowa, to szanuję.
2018-10-30 21:40OdpowiedzOdpowiedz z cytatemCytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież