Wypadek na obwodnicy - znana jest przyczyna

wtorek, 18 wrzesień 2018 15:29
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dzisiaj o godz. 6:53, na 64,7 km drogi krajowej nr 94 (obwodnica Środy Śl.), zderzyły się dwa samochody osobowe.

- Kierujący samochodem marki Chrysler (lat 60), skręcając z DK94 w kierunku centrum miasta, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Chevrolet, który jechał od strony Wrocławia w kierunku Legnicy. Kierujący Chryslerem został ukarany mandatem i punktami karnymi - poinformowała nas asp. sztab. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

(red) fot. lp

Ostatnio zmieniany sobota, 22 wrzesień 2018 15:30

Komentarze  

Permalink +1 Mieszkaniec
Nie żeby coś, ale nie wiadomo z jaką prędkością jechał samochód w stronę Legnicy. Często ludzie tam jeżdżą 100km/h+ i gdy osoba skręca nikogo nie widać, a jak juz jest w połowie wykonywania manewru to takze ma skasowane połowę samochodu:)
2018-09-19 10:16 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -2 K2-7500
Pierdu, pierdu, a może 200km/h :D , a jak nie widzi, to niech do okulisty idzie, ewentualnie prawo jazdy odda, to ile jest potrzebnego czasu na skręt, pół godziny, teraz już wiem z kąt te korki na skrzyżowaniu. Kierowca łajza, zawsze będzie jeździł jak łajza. Dobrze że nie wspomniałeś o rondzie, moście, hopkach zwalniających, światłach, czy też o fotoradarze. Te wszystkie" udogodnienia", nie pomogą łajzą.
2018-09-19 10:43 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Mieszkaniec
Oczywiście zdarzają się i tacy, widzę że niekoniecznie znasz możliwości kierowców na tym odcinku drogi :D mieszkam obok obwodnicy, przejeżdżam przez nią kilka razy dziennie i doskonale wiem że jak sie przejeżdża od strony Środy do Ciechowa to niby nikogo nie ma, wciska sie gaz i juz słychać z lewej strony pisk opon. Raz bylem swiadkiem że kierowca motoru jadący od strony Wroclawia jeszcze dodal gazu i przejechał lewą stroną wysepki. Moglo sie to tragicznie skończyć zarówno dla kierowcy prawidłowo przejeżdżającemu przez skrzyżowanie jak mi, bo wówczas przechodzilem przez pasy. Podobnych przypadków jest multum. Codziennie sie zdarzają drobne stłuczki w których kierowcy "dogadują się między sobą" bez interwencji policji. Światła lub rondo jest konieczne i proszę nie siać fermentu że to nie jest potrzebne.
2018-09-19 14:26 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 Chwalimierz
Wybory tuż tuż a świateł dalej nie ma!!!
2018-09-18 20:14 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież