Wypadek na średzkiej obwodnicy (zdjęcia!)

niedziela, 01 lipiec 2018 11:03 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj o godnie 12:20 znowu doszło do wypadku na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 94 z drogą Ciechów – Środa Śl.

Kierujący samochodem osobowym marki Chevrolet jadący z Ciechowa do Środy Śląskiej, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu od strony Legnicy kierującemu samochodem osobowym marki Suzuki, który zmierzał w kierunku Wrocławia. Obaj kierowcy zostali przebadani pod kontem trzeźwości i w obu przypadkach alkomat wykazał zero.

Na miejscu działały 3 karetki pogotowia ratunkowego, 4 zastępy straży pożarnej oraz policja. Kierowca Chevroleta oraz jego dwaj pasażerowie zostali opatrzeni na miejscu, trzeci został przewieziony do szpitala we Wrocławiu. Pasażer  drugiego samochodu został również opatrzony na miejscu, a kierowca przewieziony do szpitala w Legnicy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

(kb) fot. LP

 

Ostatnio zmieniany czwartek, 09 sierpień 2018 22:40

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież