Wypadek na zjeździe w Kostomłotach. Poszkodowana jedna osoba

sobota, 10 listopad 2018 15:55 Dział: Kostomłoty
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj doszło do kolejnego zdarzenia na zjeździe z autostrady A4 w Kostomłotach. Przyczyną  było niezastosowanie się do znaków drogowych.

W zdarzeniu udział brały trzy samochody - dwa osobowe marki Skoda oraz Citroen i ciężarowy marki Mercedes.

Kierujący samochodem osobowym marki Skoda, jadąc od strony Strzegomia nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy zjeżdżającemu z autostrady. Najpierw jego pojazd uderzył w samochód osobowy, a następnie "odbijając się", w nadjeżdżający od strony Kostomłotów samochód ciężarowy.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba, która trafiła do szpitala.

(kb) fot. 24wrocław.pl

Komentarze (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Ten de.....bil co wymyślił taką organizację ruchu ?, to i ten sam de.....bil, powinien wziąć na siebie odpowiedzialność za te wszystkie wypadki, kretynizm u nas to już norma. :oops:

This comment was minimized by the moderator on the site

te znaki w polsce hehe nikt nie zapmietuje kiedy 2 sa jeden na drugim nawet a tam jest okol0 10 i to dopiero ostatni mowi co robic a na dodatek nic nie widac to skrzyzowanie zostalo tak zaprojektowane ze srednio mamy wypadek co tydzien a im wiecej znakow tym wiecej wypadkow to nie o znaki tu chodzi tam wszsytkie zasady bezpieczenstwa sa zlamane podobnie jak na wiekszosci polskich skrzyzowan na ktorych sa znaki stop czy trojkaty ustap...

te znaki w polsce hehe nikt nie zapmietuje kiedy 2 sa jeden na drugim nawet a tam jest okol0 10 i to dopiero ostatni mowi co robic a na dodatek nic nie widac to skrzyzowanie zostalo tak zaprojektowane ze srednio mamy wypadek co tydzien a im wiecej znakow tym wiecej wypadkow to nie o znaki tu chodzi tam wszsytkie zasady bezpieczenstwa sa zlamane podobnie jak na wiekszosci polskich skrzyzowan na ktorych sa znaki stop czy trojkaty ustap pierwszenstwa zadnego jak sie mozna dolaczyc do ruchu na takich skrzyzowaniach bezpiecznie ? otoz nie mozna za granica przy takiej ilosci wypadkow droga jest zamykana i budowana od nowa bezpieczna!

Czytaj więcej
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację