Wypadek! Poszkodowana kobieta i troje dzieci

sobota, 25 sierpień 2018 13:08 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj wieczorem, w pobliżu Ujazdu Górnego, doszło do wypadku drogowego.

O godzinie 18:30 dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze powiatowej. Do zdarzenia wysalano trzy zastępy straży pożarnej.

- Samochód osobowy leżał w rowie, z widocznym zadymieniem. Autem podróżowało 5 osób. Poszkodowana została kobieta w wieku 40 lat i troje dzieci - dziewczynki w wieku 18,10 lat oraz 2-letni chłopiec. Wszyscy opuścili samochód o własnych siłach. Na miejscu znajdowały się dwie karetki pogotowia ratunkowego oraz policja. Prawdopodobną przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do panujących warunków pogodowych - informuje dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej.

- 24 sierpnia otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem samochodu osobowego, między Jarostowem, a Ujazdem Górnym. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy pojazd, który wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Przyczyną wypadku była utrata panowania nad samochodem po wyjściu z zakrętu - relacjonują zdarzenie strażacy z OSP Ujazd Górny.

 Działania strażaków polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, polaniu 1 prądu piany ciężkiej na silnik pojazdu, odłączeniu akumulatora i udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanym oraz wsparciu psychicznym.

(kb) fot. Czytelnik

Ostatnio zmieniany sobota, 25 sierpień 2018 20:55

Komentarze  

Permalink 0 Aneta
Jak zawsze przyczyną nadmierna prędkość. Dlaczego mnie to już nie dziwi?! I tak dobrze się skończyło ale następnym razem niekoniecznie musi tak być. A wystarczy naprawdę trochę odpuścić i dojechać bez przeszkód.
2018-08-27 12:45 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Zoska
Weekend jak co tydzień dla strażaków a ludzie dalej jeździć nie potrafią. Brak wyobraźni i później mamy efekty. Dobrze że nic poważnego się ludziom nie stało.
2018-08-25 18:51 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -1 ja
widziałem ten wypadek właśne przejeżdżałem................
2018-08-25 13:55 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Kamik
Ale zdjęcia są z innego portalu na stronie strażaków widać czyje
2018-08-25 13:16 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 zdziwiona
jest przecież info skąd
2018-08-25 13:33 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 Kamik
Że OSP ale oni mają napisane że zdj nie są ich tylko kogoś innego. Chyba powinno być napisane autir
2018-08-25 16:02 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież