Wypadek - poszkodowane 3 kobiety

środa, 05 wrzesień 2018 12:00 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na autostradzie A4 (na wysokości miejscowości Jarostów w gminie Udanin) doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Ze zgłoszenia wynikało, że są osoby ranne. 

- Po dojechaniu na miejsce okazało się, że doszło do zderzenia się samochodów osobowych marki Peugeot 307oraz Skoda Fabia, która znajdowała się na dachu. Kierujący opuścili samochody o własnych siłach. Natomiast 2 pasażerki znajdowały się w aucie pod opieką lekarza, uskarżając się na bóle. Ogólnie w wypadku poszkodowane zostały 3 kobiety. Działania strażaków polegały na przygotowaniu wężów wodnych ponieważ z jednego z samochodów wyciekł olej napędowy, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatorów. Starty oszacowano na około 50 tys. złotych. - informuje rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej Dariusz Domaradzki.

Do zdarzenia doszło 31sierpnia br. o godzinie 21:30.

(kb) wk / fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany środa, 05 wrzesień 2018 14:09

Komentarze (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Jak znam życie to powodem wypadku była nieostrożność lub zbyt szybka jazda. My naprawdę chyba nie potrafimy jeździć i nieważne czy to autostrada czy zwykła droga.

This comment was minimized by the moderator on the site

I znów ta tragiczna A4! Dzień w dzień wypadki a wynika to stąd że my jako naród nie potrafimy jeździć po autostradach. Z drugiej strony to co mamy to nawet nie powinno się nazywać autostradami.

This comment was minimized by the moderator on the site

Ale coś źle u Was z informacją-> Na wysokości Jarostowa ale ten wypadek był na A4, a nie w Jarostowie...

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację