Wypadek - poszkodowane 3 kobiety

środa, 05 wrzesień 2018 12:00 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na autostradzie A4 (na wysokości miejscowości Jarostów w gminie Udanin) doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Ze zgłoszenia wynikało, że są osoby ranne. 

- Po dojechaniu na miejsce okazało się, że doszło do zderzenia się samochodów osobowych marki Peugeot 307oraz Skoda Fabia, która znajdowała się na dachu. Kierujący opuścili samochody o własnych siłach. Natomiast 2 pasażerki znajdowały się w aucie pod opieką lekarza, uskarżając się na bóle. Ogólnie w wypadku poszkodowane zostały 3 kobiety. Działania strażaków polegały na przygotowaniu wężów wodnych ponieważ z jednego z samochodów wyciekł olej napędowy, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatorów. Starty oszacowano na około 50 tys. złotych. - informuje rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej Dariusz Domaradzki.

Do zdarzenia doszło 31sierpnia br. o godzinie 21:30.

(kb) wk / fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany środa, 05 wrzesień 2018 14:09

Komentarze  

Permalink 0 Szczepka
Jak znam życie to powodem wypadku była nieostrożność lub zbyt szybka jazda. My naprawdę chyba nie potrafimy jeździć i nieważne czy to autostrada czy zwykła droga.
2018-09-06 08:51 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Witek
I znów ta tragiczna A4! Dzień w dzień wypadki a wynika to stąd że my jako naród nie potrafimy jeździć po autostradach. Z drugiej strony to co mamy to nawet nie powinno się nazywać autostradami.
2018-09-06 08:31 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Kamil
Ale coś źle u Was z informacją-> Na wysokości Jarostowa ale ten wypadek był na A4, a nie w Jarostowie...
2018-09-05 12:21 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież