Wypadek śmiertelny na DK94. Trzy osoby nie żyją

niedziela, 11 marzec 2018 19:28 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Trwa akcja służb na drodze krajowej 94 za zjazdem na Juszczyn, gdzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W wyniku zdarzenia śmierć poniosły trzy osoby.

 

O zdarzeniu poinformował nas czytelnik.

- Coś musiało się stać na odcinku Błonie - Juszczyn, bo objazd jest przez Miękinię. Bardzo dużo niebieskich świateł za zjazdem na Juszczyn (parkingkiem) w stronę Wrocławia. Straż miejska kieruje objazdem. Przy PGW rozstawili światła dla helikoptera – informuje.

Jak wyjaśnia średzka policja, na drodze doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W wyniku zdarzenia śmierć poniosły trzy osoby.

 

Na miejscu działania prowadzi policja, zastępy straży pożarnej i straż miejska.

Więcej informacji wkrótce.

(red), Fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany czwartek, 22 marzec 2018 19:56

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież