Wypadek! Ucierpiała rowerzystka

poniedziałek, 27 sierpień 2018 16:12 Dział: Kostomłoty
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Dzisiaj przed południem, w pobliżu miejscowości Wichrów w gminie Kostomłoty, miał miejsce wypadek z udziałem rowerzystki i motocyklisty.

Policjanci ustalili, że kobieta w wieku 81 lat prawdopodobnie przechodziła na drugą stronę drogi przeprowadzając rower i nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu motocyklem marki Kawasaki.

- W wyniku zdarzenia kobieta przewróciła się i z urazem nogi została przewieziona do szpitala. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego motocyklem. Był trzeźwy. Obecnie wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, asp. sztab. Marta Stefanowska.

 Wypadek miał miejsce o godzinie 10:28, na 372 km drogi K5.

(kb) fot. zdj. ilustracyjne

Komentarze  

Permalink 0 Alibaba
Babcia zaczęła przechodzić przez jezdnię gdy motocyklista mijał Jaroszów,ale to Kawasaki,więc nie miała prawa zdążyć :sad:
2018-08-27 21:44 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -2 Janek
Skoro kobiecina wlazła pod motor co tu ustalać?! Nieostrożna była i wypadek gotowy a sprawa do zamknięcia. Dobrze że tylko się skończyło urazem nogi a nie poważniejszymi obrażeniami.
2018-08-27 18:45 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 kkk
Niestety, nie tylko urazem nogi. :sad:
2018-08-29 12:30 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież