Wypadek! Zderzenie dwóch samochodów koło Komornik

sobota, 09 czerwiec 2018 12:14 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzisiaj o godz. 6:30 na drodze krajowej nr 94, w okolicy miejscowości Komorniki, doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych marki Ford Transit oraz Seat Ibiza. Ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo. 

 

- W samochodach łącznie podróżowało 8 osób. Poszkodowani opuścili pojazdy o własnych siłach (uskarżając się na ból kręgosłupa, głowy, mieli otarcia). Pogotowie ratunkowe udzieliło wszystkim poszkodowanym pierwszej pomocy. Większość osób została zabrana do szpitala w celu szczegółowych badań - informuje dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śl. 

Działania strażaków z PSP i OSP polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.

Na miejscu, prócz pogotowia, obecna była także policja.

- Kierujący busem, jadąc w kierunku Wrocławia i skręcając, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Seat, który jechał w kierunku Lepnicy. W wyniku zderzenia 6 osób zostało rannych: kierowca Seata oraz 5 osób z busa - poinformowała nas rzeczniczka średzkiej policji, st. asp. Marta Stefanowska.

(kb) fot. lp

 

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 czerwiec 2018 03:25

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież