Wypadki! Na budowie i na zjeździe Kostomłoty

piątek, 06 lipiec 2018 21:48
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dziś o godzinie 8:00 funkcjonariusze średzkiej policji zostali powiadomieni, że na terenie naszego powiatu doszło do wypadku podczas prac budowlanych.

 

Pogotowie poinformowało o upadku mężczyzny, który spadł z drabiny nadziewając się na pręt zbrojeniowy. 

- Mężczyzna został przewieziony do szpitala z obrażeniami. Na miejscu wykonano czynności z udziałem prokuratora. Powiadomiono również Państwową Inspekcję Pracy - mówi st. asp. Marta Stefanowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej

Około godziny 11:30 policjanci zostali wezwani do zderzenia dwóch samochodów - osobowego z ciężarowym, które miało miejsce na zjeździe z autostrady A4 w gminie  Kostomłoty. 

- Funkcjonariusze wykonują czynności procesowe. Uczestnicy zdarzenia zostali zabrani do szpitala - poinformowała nas rzeczniczka policji.

(kb) fot. wk / zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 lipiec 2018 23:38

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież