Artykuły wg. daty publikacji (kalendarz).

« Styczeń 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Wyróżnieni podczas jubileuszu OSP Wilczków

poniedziałek, 27 sierpień 2018 11:01 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak już informowaliśmy w sobotę, strażacy z Wilczkowa świętowali 70-lecie powołania miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej.

Na uroczystym apelu podziękowano, nagrodzono oraz odznaczono wszystkich zasłużonych dla jednostki. Przedstawimy listę wyróżnień wręczonych podczas apelu.

Tytuł członka honorowego i podziękowanie za długoletnią służbę w szeregach OSP Wilczków otrzymał druh Józef Jagielski.

Podziękowanie za długoletnie pełnienie funkcji naczelnika otrzymał druh Ryszard Biernat.

Nagrody rzeczowe w postaci rękawic technicznych otrzymali aktualni członkowie JOT OSP Wilczków: Krystian Kaproń, Krzysztof Kowalczyk, Jan Krause, Mieszko Krause, Paweł Masternak, Paweł Pec, Damian Pietrzak, Przemysław Topolski, Piotr Wawrzyniak oraz Łukasz Zieliński.

Podziękowania za wsparcie OSP Wilczków i symboliczne statuetki otrzymali: wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski, prezes ZOG ZOSP w Malczycach dh Adam Haładus, komendant gminny ZOG ZOSP w Malczycach dh Czesław Dudziński, KP PSP w Środzie Śląskiej, proboszcz parafii pw. NMP w Wilczkowie ks. Jarosław Witoszyński, MUK Malczyce, Teresa Majewska, radny Stefan Grycz, Nadleśnictwo Miękinia, P.P.H.U. Czarnecki TM.

Zarządzeniem wójta nadano Odznaki Honorowe za Zasługi dla Pożarnictwa Gminy Malczyce jednostce OSP Wilczków oraz druhom Józefowi Jagielskiemu, Ryszardowi Biernatowi oraz Tadeuszowi Liborowi. Z kolei Rada Gminy Malczyce nadała jednostce OSP Wilczków tytuł „Zasłużony dla Malczyc i Gminy Malczyce".

(kb) fot. kb

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 sierpień 2018 11:04

Komentarze  

Permalink 0 Aneta
Należy im się za pracę a zwłaszcza za to lato bo roboty było w brud. Jak nie podpalacze to akcje na drogach i tak na okrągło. Zresztą to samo policja ma zwłaszcza w wakacje.
2018-08-27 12:43 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież