Wysoka ocena gminy Środa Śląska

wtorek, 20 marzec 2018 11:19 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gmina Środa Śląska może się pochwalić bardzo wysoką oceną pre-ratingową, świadczącą o wysokiej wiarygodności i wywiązywaniu się ze zobowiązań finansowych, a także o bardzo dobrym stanie finansów publicznych.

 

- Ocena jest obiektywna i niezależna, tym bardziej więc cieszy fakt przyznania tak wysokich not Gminie Środa Śląska. Przekonuje mnie to o słuszności obranego kierunku, jak i skuteczności działań mających na celu zrównoważony rozwój naszej Gminy – komentuje Adam Ruciński Burmistrz Środy Ślaskiej.

Badanie pre-ratingowe na zlecenie Fundacji Rozwoju Rynku Kapitałowego wykonała agencja ratingowa INC Rating z Poznania, a nota uzyskana przez Gminę Środa Śląska mieści się na poziomie inwestycyjnym w przedziale między AAA a BBB+.

W piśmie skierowanym do Burmistrza Adama Rucińskiego, prof. nadz. UEP dr hab. Paweł Śliwiński jednoznacznie stwierdza, iż wynik Gminy Środa Śląska jest dowodem na racjonalne i odpowiedzialne zarządzanie środkami publicznymi.

(um) fot. gz

Ostatnio zmieniany środa, 21 marzec 2018 19:05

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież