Wznowienie linii przewozu osób z terenu gminy Udanin

poniedziałek, 24 wrzesień 2018 16:32 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak informuje Gmina Udanin, po wielu rozmowach i staraniach wójta Teresy Olkiewicz zostaną wznowione linie regularne przewozu osób na trasach:

- Udanin - Ujazd Górny - Środa Śląska, którą będzie obsługiwał przewoźnik Stefan Ślusarski, Transport Osobowo-Towarowy z Malczyc.

- Udanin - Strzegom obsługiwaną przez przewoźnika PKS Kamienna Góra, który musi pozyskać stosowne zezwolenie od Urzędu Marszałkowskiego.

- Transport publiczny do Środy Śląskiej i Strzegomia jest niezbędny dla mieszkańców Gminy Udanin. Myślę tutaj przede wszystkim o młodzieży dojeżdżającej do szkół ponadgimnazjalnych, osobach starszych, które częściej wymagają wizyt u lekarzy specjalistów oraz osobach pracujących – podkreśla  pani wójt.

(gu) fot. zdj. ilustracyjne / gu

Komentarze  

Permalink +10 No
Tak tylko do wyborów, po wyborach zostanie rower i wrotki.
2018-09-24 20:28 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Komunikacja
Śkp powinna się uczyć jeden autobus jeden kierowca skomunikowane 13 miejscowości każda z każdą. Brak pustych bezsensownych przejazdów widać że ktoś z doświadczeniem to zrobił, bardzo dobre posunięcie. Śkp odrobić lekcje i dowiedzieć się jak organizuje się transport, a nie tylko zerowanie na budżecie gminnym. Tłumaczenia burmistrza że inne gminy wydają 3 % budżetu na komunikację a on obecnie 1,5% to żadne tłumaczenie bo w innych gminach mamy co 15 min autobus w każdym kierunku a tutaj obecnie do dalszych miejscowości tzn poza szczepanow co 2h i rzadziej czyli 6 razy mniej.
2018-09-24 20:11 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +5 pichorowice
bardzo dobry rozklad, teraz mozna dojechac do lekarza do Ujazdu, jedna firma nie chciala to druga lepsza pomogla
2018-09-24 18:12 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +7 Mieszkaniec
Zabrała Drogomiłowicom i Rożanie ,a wysłała do Ujazdu. Jak zwykle. O Strzegomiu i rozkładzie szkoda słów.
2018-09-24 17:23 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież