XIV sesja Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej (na żywo)

środa, 11 wrzesień 2019 10:03 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Jednym z punktów dzisiejszych obrad będzie informacja Burmistrza w sprawie dofinansowania wniosków na przebudowę dróg samorządowych oraz wymaganego wkładu własnego Gminy Środa Śląska.

 

Planowany porządek obrad:

 1. Otwarcie sesji.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Usprawiedliwienia radnych.
  4. Informacja Burmistrza w sprawie dofinansowania wniosków na przebudowę dróg samorządowych w ramach programu Funduszu Dróg Samorządowych – edycja 2019 oraz wymaganego wkładu własnego Gminy Środa Śląska.
  5. Prezentacja, dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie gruntu w trybie bezprzetargowym na okres do 10 lat na terenie Gminy Środa Śląska.
  6. Prezentacja, dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej.
  7. Wolne wnioski i informacje.
  8. Zakończenie sesji.

Komentarze (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

A Ruciński wyjdzie i powie że ta droga to jest doraźnie robiona a nie docolewo i fachowo,bo na to nie ma pieniędzy lepiej 5x fuszere zrobić i 5x płacić za usługę niż raz a konkretnie i dokładnie i tak że wszystkim co się w powiecie dzieje doraźnie doraźnie a potem jakoś tam będzie.......

This comment was minimized by the moderator on the site

Panie burmistrzu niestety mam nieodparte odczucie, że zamiast pomóc w wykupie szpitala i przywróceniu jego działalności próbuje pan zbudować na tym swój własny kapitał polityczny. Dlaczego tak pan napiera żeby kupić już teraz ten budynek już teraz ? Jak by Powiat pana posłuchał to za ponad 10mln by kupił w czerwcu teraz jest 7 a za 2 miesiące będzie 5 mln nie warto poczekać dla 2 milionów? Patrząc na pana warunki i brak komunikacji z powiatem...

Panie burmistrzu niestety mam nieodparte odczucie, że zamiast pomóc w wykupie szpitala i przywróceniu jego działalności próbuje pan zbudować na tym swój własny kapitał polityczny. Dlaczego tak pan napiera żeby kupić już teraz ten budynek już teraz ? Jak by Powiat pana posłuchał to za ponad 10mln by kupił w czerwcu teraz jest 7 a za 2 miesiące będzie 5 mln nie warto poczekać dla 2 milionów? Patrząc na pana warunki i brak komunikacji z powiatem mam nieodparte uczucie, że bardziej chce pan zaszkodzić aniżeli pomóc. Dlaczego więcej o szpitalu rozmawia się na sesji rady gminy ? odpowiedź jest bardzo prosta robi pan z tego tematu teatrzyk a nawet kabaret. Jak starostwo nie wystartuje w tym przetargu a za 2 miesiące będzie o 2 mln taniej to nie będą potrzebne im pana pieniądze i chore warunki. Życzę więcej szczerości i prawdziwych działań kłamstwa i zmuszanie do zakupu nikomu nie pomogą!!

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

I z tego co zrozumiałam to powiedział, że nie zapisał pieniędzy w budżecie na szpital. Porażka że taką uchwałę radca nie miał możliwości sprawdzić i robią przerwę w czasie sesji.... Oj, coś mi tu nie gra....

This comment was minimized by the moderator on the site

Dokładnie tak jak jest w Ciechowie ul.Leśna. 3 etap inwestycji trwa juz ponad 2 miesiące i końca nie widać

This comment was minimized by the moderator on the site

Życzę powodzenia w budowie drogi Ciechów-Ogrodnica niestety uważam, że za 1,5 mln zł to pół drogi nawet nie powstanie obym się mylił !! bo czeka nas kolejne etapowanie i szukanie winnych.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

 1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację