Artykuły wg. daty publikacji (kalendarz).

« Styczeń 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Z najmłodszymi o zagrożeniach w okresie grzewczym

piątek, 26 październik 2018 11:07 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Wraz z nadejściem sezonu grzewczego na terenie powiatu średzkiego pojawiły się pierwsze zgłoszenia pożarów spowodowanych brakiem usuwania zanieczyszczeń z przewodów kominowych.

Strażacy interweniują również przy miejscowych zagrożeniach wywołanych oddziaływaniem tlenku węgla, oraz nieprawidłowościami wynikającymi z niewłaściwego montażu lub eksploatacji czujek dymu i tlenku węgla.

23 października nasi strażacy zainaugurowali w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pisarzowicach kampanię edukacyjno-informacyjną pod nazwą „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”!

Podczas spotkania z dziećmi i wychowawcami poruszono zagadnienia związane z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach  i domach jednorodzinnych oraz zatruciami tlenkiem węgla.

Dariusz Domaradzki

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany piątek, 26 październik 2018 11:11

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież