Zaginął mieszkaniec Środy Śląskiej!

wtorek, 06 listopad 2018 13:53 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

- Piszę do Państwa w sprawie zaginięcia Marcina B. Jest to osoba ze mną niespokrewniona lecz bliska mojej rodzinie. Jest osobą niepełnosprawną i samotną. Prócz nas nie ma nikogo...

Sprawa zaginęcia została zgłoszona na policję i wszczęto poszukiwania. Bardzo bym prosiła o upublicznienie jego wizerunku. Może ktoś coś będzie wiedział i skontaktuje się z policją w Środzie Śląskiej - zwróciła się do nas z prośbą czytelniczka, zaniepokojona losem zaginionego.

Komenda Powiatowa Policji w Środzie Śląskiej potwierdza, że 5 listopada została poinformowana przez mieszkankę Środy Śląskiej o zaginięciu Marcina B., który w dniu  28 października br. widziany był po raz ostatni na terenie miasta. 

- W chwili obecnej trwają czynności, których celem jest odnalezienie osoby zgłoszonej jako zaginiona - informuje policja. 

Jeśli ktoś z Państwa wie gdzie przebywa pan Marcin, bądź może udzielić informacji pomocnych w jego odnalezieniu, prosimy o kontakt z policją na nr tel. 997.

(red) fot. Czytelniczka

Ostatnio zmieniany wtorek, 06 listopad 2018 14:00

Komentarze  

Permalink -3 Groo
Dlaczego zdjęcie osoby poszukiwanej jest takie kijowe? Kapelusz i pomazana twarz mają pomóc?
2018-11-08 05:43 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 Gggg
Cytuję Groo:
Dlaczego zdjęcie osoby poszukiwanej jest takie kijowe? Kapelusz i pomazana twarz mają pomóc?

A może ktoś nie miał innego zdjęcia i dodał jakie miał nieważne jakie zdjęcie ważne że ktoś się zainteresował tym że coś się mogło mu stać. ;-)
2018-11-08 20:06 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -8 Janek
Robil w myjni na swidnickiej moze spotkal jakas laske o wyjechal
2018-11-06 23:38 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +13 Ewa
oby się odnalazł cały i zdrowy
2018-11-06 18:53 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież