Zakończenie kadencji sołtysów w gminie Udanin

środa, 13 luty 2019 11:33 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(1 głos)

12 lutego o godz. 15:00 w sali narad Urzędu Gminy Udanin odbyło się spotkanie z sołtysami zwieńczające dobiegającą końca kadencję Sołtysów i Rad Sołeckich.

Wójt gminy Udanin, Wojciech Płaziuk przywitał przybyłych sołtysów, wspomniał o tym jak ważna jest ta funkcja dla lokalnej społeczności i praca z nią związana. Wójt podkreślił także istotę funduszu sołeckiego: – To duża swoboda i wielkie możliwości, a przy tym odpowiedzialność za odpowiednie wydatkowanie zgodnie z obowiązującą ustawą. 

Następnie głos zabrał przewodniczący Rady Gminy Udanin, Janusz Strzelecki: – Jako Przewodniczący w imieniu całej rady gminy chciałbym podziękować sołtysom za pracę na rzecz poszczególnych miejscowości. Wiem jak te miejscowości wyglądały przed cztery laty i jak wyglądają teraz, to wymagało od Państwa dużo pracy i zaangażowania, za co jestem bardzo wdzięczny.

Na spotkaniu sołtysi otrzymali podziękowania i upominki za pełną zaangażowania pracę na rzecz samorządu gminy Udanin w mijającej kadencji.

Sołtysom jeszcze raz życzymy dalszych sukcesów w pełnieniu misji społecznej, satysfakcji z podejmowanych przedsięwzięć, spełnienia marzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Gmina Udanin

Proponowane artykuły:

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację