Zanieczyszczona Środa Śląska - walczymy o czyste powietrze!

niedziela, 04 marzec 2018 11:50 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tyle mówi się o dbaniu o środowisko, a jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę z powagi sytuacji. Dziś rano mieszkaniec Środy Śląskiej, po spojrzeniu przez okno zobaczył jedynie kłęby siwego dymu o nieprzyjemnym zapachu.

 

- Najpierw myślałem, że coś się pali. Po chwili zobaczyłem, że to sąsiad prawdopodobnie wypala śmieci w kominku - informuje nasz czytelnik.

Media nieustannie donoszą o pogarszającym się stanie czystości powietrza w całej Polsce, a ekolodzy próbują uświadomić Polaków, w jaki sposób mogą przyczynić się do walki ze smogiem.

Niestety, niektórzy wciąż nie dbają o nasze wspólne dobro jakim jest powietrze, którym przecież oddycha każdy z nas.

(ml) fot. czytelnik

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany sobota, 31 marzec 2018 01:42

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież