Zaniepokojony syn wezwał straż pożarną

czwartek, 29 listopad 2018 15:37
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W miniony wtorek, zaniepokojony mężczyzna powiadomił Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej, o braku kontaktu z ojcem. 

- Do jednego z mieszkań przy ul. Śląskiej w Środzie Śląskiej wysłano straż pożarną, pogotowie oraz policję. Jak twierdził zaniepokojony syn, od pewnego czasu nie mógł skontaktować się z ojcem -  informuje Dariusz Domaradzki, rzecznik prasowy KP PSP w Środzie Śląskiej. - Po kilkuminutowych działaniach strażaków oraz policji, mężczyzna otworzył drzwi. Nie wiadomo, co było powodem braku kontaktu z członkiem rodziny  –  dodaje rzecznik straży.

 (kb) fot. kp psp  / zdj. ilustracyjne

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież