Zapraszamy do udziału w konkursach Święta Wina!

środa, 05 wrzesień 2018 13:01 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W najbliższy weekend w Środzie Śląskiej obędzie się Święto Wina. W związku z tym wydarzeniem 8 września na średzkim rynku (w godz.: 14:00 – 17:00) odbędzie się konkurs plastyczny dla dzieci pn. „Winnica. Jak wyobrażam sobie miejsce gdzie produkuje się wino”.

Każdy uczestnik będzie miał okazję przy pomocy różnych technik stworzyć swoje tematyczne dzieło.

Jak informują organizatorzy, dla młodzieży w wieku od 11 do 16 lat przygotowano także konkurs zdobienia porcelanowy kubków. Tytułem prac będzie oczywiście Święto Wina.

Przyjdź! Narysuj! Namaluj! Wygraj wspaniałe nagrody!

Organizatorzy i sponsorzy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Biuro VM Violeta Lubik – Hołodowa, Dariusz Hołodowy s.c., Firma St-Majewski Spółka Akcyjna, Firma W.P.C Sp. z o. o., Muzeum Regionalne w Środzie Śląskiej, Towarzystwo Miłośników Ziemi Średzkiej.

Polecamy!

(red)

Ostatnio zmieniany środa, 05 wrzesień 2018 13:12

Komentarze  

Permalink 0 Maruda
Dzieci mają sobie wyobrażać miejsce w którym produkowany jest alkohol... można i konkurs "moja pierwsza destylarnia" rozpisać. nie do końca Państwo przemyśleli temat dla grupy wiekowej 11-16 lat.
2018-09-07 11:53 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -1 Witek
Nie powiem ciekawy pomysł a że będą nagrody to i frekwencja powinna dopisać. Liczę że nasz region będzie nadal organizował tak liczne imprezy i zabawy dla ludzi po wyborach :lol:
2018-09-06 08:19 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież