Zapraszamy do udziału w konkursach Święta Wina!

środa, 05 wrzesień 2018 13:01 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W najbliższy weekend w Środzie Śląskiej obędzie się Święto Wina. W związku z tym wydarzeniem 8 września na średzkim rynku (w godz.: 14:00 – 17:00) odbędzie się konkurs plastyczny dla dzieci pn. „Winnica. Jak wyobrażam sobie miejsce gdzie produkuje się wino”.

Każdy uczestnik będzie miał okazję przy pomocy różnych technik stworzyć swoje tematyczne dzieło.

Jak informują organizatorzy, dla młodzieży w wieku od 11 do 16 lat przygotowano także konkurs zdobienia porcelanowy kubków. Tytułem prac będzie oczywiście Święto Wina.

Przyjdź! Narysuj! Namaluj! Wygraj wspaniałe nagrody!

Organizatorzy i sponsorzy: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Biuro VM Violeta Lubik – Hołodowa, Dariusz Hołodowy s.c., Firma St-Majewski Spółka Akcyjna, Firma W.P.C Sp. z o. o., Muzeum Regionalne w Środzie Śląskiej, Towarzystwo Miłośników Ziemi Średzkiej.

Polecamy!

(red)

Ostatnio zmieniany środa, 05 wrzesień 2018 13:12

Komentarze (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Dzieci mają sobie wyobrażać miejsce w którym produkowany jest alkohol... można i konkurs "moja pierwsza destylarnia" rozpisać. nie do końca Państwo przemyśleli temat dla grupy wiekowej 11-16 lat.

This comment was minimized by the moderator on the site

Nie powiem ciekawy pomysł a że będą nagrody to i frekwencja powinna dopisać. Liczę że nasz region będzie nadal organizował tak liczne imprezy i zabawy dla ludzi po wyborach :lol:

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację