Zaproszenie do udziału w Festiwalu Piosenki Patriotyczno-Religijnej w SP Udanin

czwartek, 16 maj 2019 19:24 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Udaninie zaprasza bardzo serdecznie utalentowane wokalnie dzieci i młodzież z terenu gminy Udanin do udziału w Festiwalu Piosenki Patriotyczno-Religijnej, który odbędzie się  4 czerwca 2019 r. o godzinie 8.30.

Głównym celem festiwalu, nad którym patronat objął wójt gminy Udanin Wojciech Płaziuk, jest propagowanie piosenki patriotycznej i religijnej jako formy  kształtowania tożsamości narodowej i promowanie młodych talentów. Rywalizacja będzie przebiegała w czterech przedziałach wiekowych: przedszkole i kl.0, kl. I – III, kl. IV – VI , kl. VII-VIII, w dwóch kategoriach: solo i zespołowo.

Pierwszych trzech laureatów z każdej kategorii i przedziału wiekowego w nagrodę wystąpi podczas Gminnego Koncertu Piosenki Religijnej w kościele św. Urszuli w Udaninie,  w dniu 19 czerwca br. Przewidziane są również statuetki i dyplomy ufundowane przez Urząd Gminy Udanin. Zgłoszenie do udziału w festiwalu należy dostarczyć do 26 maja, do Szkoły Podstawowej w Udaninie.

Pełny regulamin dostępny jest na stronie szkoły www.sp-udanin.pl

Koordynator

Violetta Leńska, SP Udanin

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację