Zasłabła kobieta. Na pomoc ruszyli strażacy

piątek, 21 grudzień 2018 16:51 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Zdarzenia miało miejsce dziś wcześnie rano na osiedlu w Miękini.

O godzinie 07:52 dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej został powiadomiony o nieprzytomnej osobie w jednym z mieszkań, w którym znajduje się również osoba niepełnosprawna.

- Na miejsce wysłano 3 zastępy straży pożarnej. Strażacy weszli do środka mieszkania, dzięki osobie postronnej, która posiadała zapasowy klucz. Jak się okazało osoba poszkodowana była już przytomna i została przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego – wyjaśnia dyżurna KP PSP w Środzie Śląskiej.

(kb) / fot. OSP Miękinia, zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany piątek, 21 grudzień 2018 17:07

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież